Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tévedhet a digitáis clear...

Piroska és a farkas kérdése:

Tévedhet a digitáis clear blue teszt néhány napot a fogantatás idejét illetően?

Figyelt kérdés
1-2 hetet írt, nemvárt utáni 3. napon.Akkor már több, mint 2 hét telt el a fogantatás ota, ha egyáltalán sikerült. Változo, de halány pozitív tesztjeim voltak a nemvárt napjátol, azért csináltam egy ilyet, reggeli, első vizeletből. nem akarom magam azzal idegesíteni, hogy újra tesztet csinálok, legalábbis megfogadtam, hogy 1 héten belül nem csinálok...
2015. jún. 26. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A digitális teszt mindig igazat mutat
2015. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Az aktus napja SOSE egyenlő a fogantatás napjával.
2015. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mekkora hülye vagyok, hát tényleg nem! köszi, második válaszolo, így azért van egy halvány reményem. Nagyon halvány, de mégis remény.
2015. jún. 26. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Miert csak halvany remenyed van? A digitalis teszt szerint 1-2 hetes terhes vagy. Tehat terhes vagy. Jövö heten 3-4 hetes terhesseget fog kiirni.

Gratulalok, boldog babavarast.

2015. jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért csak halvàny, mert kedden délutàn halvànyabb lett a tesztem, mint vasàrnap délelőtt. Ugyanolyan teszt. Vasârnap volt egyébként a nemvàrt napja. Ezért gondolom, h 1 hét múlva mindenképpen csinàlok egy újabb digit, mert ha újra 1-2 hetet ír ki, akkor sajnos a keddi teszt jogos volt.
2015. jún. 27. 06:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Mi lett veled? Sikerült abban a hónapban? Azért kérdezem, mert nekem is 1-2 hetet ír ki 3 napos késésnél...
2015. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, sikerült abban a honapban, de a baba nem fejlődött annyira amennyire kellett volna, és végül sajnos csak a 15. hétig maradt velünk. Viszont a kislányomat is mindig kisebbnek látták uh-n, ehhez képest 4 kilosan született, egészségesen. tehát szerintem attol. h a teszt mutat- e vmi kis eltérést, még rendben lehet minden.
2015. okt. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!