Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap elott egyutt voltam a...

Tegnap elott egyutt voltam a parommal, nem vedekeztunk. Allitolag idobe kivette. Lehetseges hogy bennem maradt valamennyi sperma? Utanna lefekudtem aludni, arra keltem h fel vagyok puffadva. Eleg rosszul voltam. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem védekeztek, tehát lehetsz terhes . Szégyelheted magad. Miért nem védekezel? Szeretnél abortuszra járni?
2015. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha terhes is lennél legalább 2 hétig semmit nem ereznel belőle, szóval ez mástól lesz.

Ettől függetlenül lehetsz terhes ha védekezés nélkül szexelsz. Mivel ez nem számít vedekezesnek. Az elovaladek is tartalmazhat spermiumot ráadásul elég 1-2 másodperc fáziskésés és nem csak elovaladek kerül be..

2015. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ciklus legvégén teherbe esni?

a ha együtt van valaki a párjával, majd azt követően aznap éjjel menstruál, van bármennyi esély arra, hogy teherbe esik mégis?

2015. jún. 26. 14:47
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Próbáld meg felbüfögni! :-)
2015. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Fogd már fel hogy ha nem védekezel lehetsz terhes
2015. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, van esély, hogy teherbe estél. 35-s a pearl indexe az ilyen együttlétnek. Nem egy nap alatt lesz tünet-
2015. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%

# 1 Nem védekeztek, tehát lehetsz terhes . Szégyelheted magad. Miért nem védekezel? Szeretnél abortuszra járni?


Már van abortuszfüggő is? :-)

Jár? Nem megy? Járni oda járunk ahová mindennap megyünk.

Iskola, munkahely, kocsma, (k÷rv÷):-) /templom, mert a rohadt boltok nincsenek vasárnap nyitva/hi-hi

2015. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szeretnenk a babat szoval... :-)
2015. jún. 26. 14:54
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Szóval itt az ideje elővenni egy biológia tankönyvet. Jól fog jönni. Még a menzesz alatt is sikerülhet a baba, de az meg csak a következő ciklus kimaradásánál lesz nyilvánvaló. Puffadt meg lehetsz egy tányér babfőzeléktől vagy sült krumplitól is.
2015. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Persze, szeretnétek babát, azért kapkodja ki belőled a fszt.


Igen, vannak sajnos akik 3-4 havonta járnak kapartatni és még büszkék is rá.

2015. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!