Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete jöttem össze a párommal...

2 hete jöttem össze a párommal. Sex közben mindig kivette majd elment megmosta és rá 6-10 percre megint csináltuk. Igy van esély a babára?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

van, persze, esély mindig van

ha nem akarsz gyereket, akkor miért kockáztatsz?

ha akarsz gyereket, akkor miért nem csináljátok rendesen?

2014. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, a megszakitás nem védekezés. sok baba fogan belöle. Csak annak szabad ezt alkalmazni akiknél nem baj ha becsuszik a baba. Gondolom ez két hét után nálatok még nem aktulis, ugyhogy inkább védekezztek na meg uyge ott vannak a fertözések is.....
2014. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kicsi rá az esély, főleg ha nincs peteérésed, de azért nem kizárt, ujjról, előnedvről is kerülhet beléd... tehát jó lenne ha gumit húznátok
2014. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Izgalmas aktus lehet...


Igen, lehetsz. Minden esetben, ha nem védekezel!!!

2014. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

azért van esély mert az előváladékból is lehet baba! Számtalan terhesség van ami megszakitásos módszerből/megszakitás mellett fogant!

Védekezzetek! Óvszerrel vagy gyógyszerrel!

2014. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a húgycsőben maradhatnak még életképes spermák, amik a második menetnél kikerülhetnek. Bár kisebb az esély, de azért van.
2014. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,nekem így van egy 2 éves kisfiam :) 2 hete voltunk együtt a párommal,annyi különbséggel,hogy 10 éve ismertük egymást,menzi után voltunk először együtt,utána 2 hétig nem. 2 héttel később meg jött és ott már tudtam,hogy valami nem oké. Így első alkalomra sikerült teherbe esnem :)
2014. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!