Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhesen az orvos nem...

4 hetes terhesen az orvos nem lát semmit, de barna folyásom van, és félek hogy valami baj van. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen látott egy 2 mm-es petezsákot hülyevi UH-val úgyhogy ne aggódj csak korán mentél egy picit. Említetted a dokidnak a barna folyásod?? Nekem is volt kaptam rá Duphastont ( progeszteron pótlót).
2015. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Említettem, de nem adott rá semmit, sőt megbíztatott hogy méhen kívüli terhességem van :(
2015. jún. 27. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Ohh hát micsoda rendes doktorbácsi...de reméljük hogy csak túl korán mentél és azért nem látott semmit. Hány napja késik a vérzésed?
2015. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma van a 21. napja. A 4 hetet pedig nem a legutolsó menzi 1.napjátol számolom.
2015. jún. 27. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek van a 21. napja? És honnan számolod? Miből gondolod, hogy egyáltalán terhes vagy?
2015. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hűhha akkor viszont ha 3 hete késik és 28 naposak a ciklusaid akkor 6 hetes terhes vagy nem 4.Vagy nem jól számolom?? Mert nekem 14 napot késett amikor elmentem dokihoz akkor voltam 5 hetes.
2015. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is így volt,hogy nem látott semmit,mwg elkezdtem barnázni. Na mivel előtte bekem volt egy vetélésem ezért gyorsan mentem is a dokihoz. De nekem is azt mondta lehet,hogy méhen kívüli terhesség. Én mondtam a fokinak,hogy nem akarom, hogy megint megtörténjen mint a múltkor,kérek gyógyszert. Nem akart adni. De mondtam neki,hogy saját felelősségre kérek. Nem örült neki,hogy erőszakoskodtam,hogy de kell nekem a gyógyszer mert tudom,hogy nem méhen kívüli,érzem. Végül felírta. Soha nem bánom meg,hogy akkor erőszakosabb voltam. Itt az egészséges 6 hónapos gyönyörű kislányom.:) Minden jót kívánok!!! :)
2015. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És ez milyen gyógyszer volt? A folyásra adta?
2015. júl. 4. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!