Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek is elöfordult ilyesmi?

Veletek is elöfordult ilyesmi?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


2,5 ève szedem a Dienille fogamzàsgàtlót. Hellyel közzel pontosan szokott megjönni a szünet màsodik napja körül, most azonban egy hete, hogy kèsik. Ma van pontosan 7 napja! Vettem ma egy tesztet de negativ lett, semmi tünetem nincs..nem is gondoltam, hogy terhes lennèk de akkor mi lehet? Olvastam azt, hogy ha megszokta a szervezetem a gyogyszert, akkor elöfordulhat, hogy nem jön meg..dehàt hogy hogy? Ti is jàrtatok màr igy? Hiszek a tesztnek, de mi lesz ha legközelebb sem jön meg? Nem vehetek havonta tesztet.. meg ez igy nem hinnèm, hogy egèszsèges. Ma kell elkezdenem a következö levelet, kivàncsi leszek, hogy köv.honapban megjön-e.

Köszi a vàlaszokat! 23/L


2015. jún. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én beszélnék egy orvossal a helyedben.


Én is ezt szedem, kb. 4 éve. Nekem nem hellyel közzel jön meg, hanem napra pontosan és még a napszak is mindig ugyanaz. Már akkor pánikoltam kicsit, mikor késett 1,5 napot. Fogalmam sincs mi volt az oka, hogy késett, hiszen előtte 2 évig mindig pontos volt.


A helyedben még csinálnék tesztet 1 hét múlva is, illetve beszélnék egy orvossal, mert szerintem nem normális ha nem jött meg a megvonásos vérzés.

Azt pedig hülyeségnek tartom, hogy megszokta a szervezeted, de mivel nem vagyok orvos ezért ki tudja..

2015. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem az az egy késés volt, azóta is pontosan jön meg.
2015. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj orvossal és addig ne kezd el a következő levelet.

Max kihagyod ezt a hónapot.. de nekem is mindig napra pontosan jött meg mindig, igaz én mást szedtem, nem pont ezt.

2015. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!