Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Új hónap,Új remény :)
2015. jún. 28. 15:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/317 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nem hinnék ezeknek az oldalaknak. Nekem ciklus.hu is össze vissza mutatott. Én inkább ovulációs tesztet használok. Vaterás. 30 db 1000 Ft körül van. Sztem megéri
2015. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/317 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovu mikroszkópom van. Ez a második hónap, hogy használom, most mutatta rendesen. Vettem ovu tesztet erre a hónapra. Meg a hőt mérem. Meglátjuk mi lesz. Aztán majd egy kis pihi, és újra kezdés.
2015. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/317 anonim ***** válasza:

Èn pedig nem használok semmit. Se ovuteszt, se hőmérő, se mikroszkóp. A lényeg így is, úgy is ugyanaz: menzi után lehetőség szerint 2 naponta összebújás. Ez a legtöbb, amit tehetünk szerintem. ;) Ha pedig "gyanús" vagyok magamnak ciklus vége felé, akkor tesztelek. Ennyi.

WW

2015. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/317 anonim ***** válasza:
100%

Szerencséd van WW így nagyobb az esélyetek is. Sajnos mi legtöbbször csak hétvégente tudunk együtt lenni, munkája végett.

De ebbe a hónapban pont el kaptuk az ovum. Szóval reménykedem. :))


Anita

2015. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/317 anonim ***** válasza:
100%
Andi vagyok én ugyan így csinálom, nem akarok rá stresszelni a dolgokra, amúgy én már érzem hogy meg fog jönni, meg vannak az ilyenkor szokásos tünetek, vasárnap kell megjönnie, tuti megfog, de nem baj majd a köv. hónap :)
2015. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/317 anonim ***** válasza:

Andi legyél egy kicsit optimista :)


Amíg nem jön meg addig bízhatsz benne

A vasárnap még úgy is odébb van

2015. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/317 anonim ***** válasza:

Eszter veled mizu van? :)


Anita

2015. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/317 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hát ma reggel egy erős has fájással keltem, de nem jött meg, így bizakodom, sőt semmi jelét nem érzem, nem rohangálok a mosdóba, hogy húúú most megjött... Nem szoktam görcsölni, semmi előjele nincs, általában hajnalban arra kelek,hogy ki kell szaladnom a mosdóba és már nyomot hagyva érkezik! De az előző is pecsételve jött mg, furcsa volt nekem, és nem is volt olyan erős, sem hosszú, mint szokott lenni. Remélek, mást nem tehetek, holnap kiderül, ha nem érkezik, akkor pár nap múlva új teszt!

2015. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/317 anonim ***** válasza:

Én is délelőtt éreztem hasonló "mindjárt megjön" érzést pár percig.. Aztán abba maradt..


Meg néha szúrkál ott lent.. Szóval vagy meg jön vagy nem. Hétvégéig kiderül


Anita

2015. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/317 Manna24 ***** válasza:
Valaki, valaki esetleg tesztelt már? éN megörülök :D
2015. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!