Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Új hónap,Új remény :)
2015. jún. 28. 15:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/317 anonim ***** válasza:
100%

Ma teszteltem de csak szellemcsikos lett :S

Szóval egyből kuka..

Szerintem ez a hónap sem jött össze :/ szóval csak várok, és várok..


Anita

2015. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/317 anonim ***** válasza:

Anita! Biztosan szellemcsík volt??? Mikor ismételsz?

WW

2015. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/317 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! 3. napja késik, most viszont olyan tojcsis nyákot vettem észre, és van egy kis görcsöm is, nem tudom hova tenni, eddig örültem a ragacsos nyáknak, mert tudom az jót jelent, mert nekem ilyenkor már semmi nem szokott lenni. Tegnap este kissé darabos volt a nyák, de ragacsos, most meg nyúlós! Kicsit megijeszt a dolog! Hétvégén tesztelek ez az egy biztos!!
2015. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/317 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem igen az volt. Mivel a HCG 2 naponta duplázodik ezért valószínűleg h hétfőn.


Amúgy Cherry a nyúlós nyák a termékeny időszakot szokta jelezni, az segíti a spermiumokat.

Lehetséges h késői ovud van? :O


Anita

2015. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/317 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok Andi vagyok, most megint be vagyok zsongva el kezdett fájni a cicim és görcsölgetek, a kislányomnál is ezek a tünetek voltak, tegnap vettem egy tesztet ha hétföig nem jön meg akkor reggeli elsö vizeletböl megcsinálom :D Apának már az agyára megyek, nem érti mért izgulok annyira, jobb lenne ha mondanám neki hogy tegye el a tsztet nehogy megcsináljam hétfö elött :D Bocs az ö-k miatt, nincs hosszú ö a billentyűzetemen. :D:D
2015. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/317 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel tudom,hogy volt már ovum, ezt teszt is mutatta, és akkor végig görcsöltem,meg a nyák is utalt rá! Ezt most nem tudom hova tenni! Most nem olyan görcsöt érzek, inkább szurkálás. A ciklus.hu, és a telon lévő naptárak szerint 17.-én volt ovum, és a teszt is ezt jelezte, meg a görcsök is, a tervezettbaba.hu szerint meg 22-én, a teszt ezt is mutatta de viszont nem volt görcs,és a nyák is inkább vizes volt. Ha ekkor volt ovu, akkor már tudom,hogy miért késik, de a teszt( ovu mikroszkóp) még ma is mutatta a termékeny napokat. Ilyenkor már inkább terhességet mutat.... remélem!
2015. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/317 anonim ***** válasza:
Èn reggel tesztelek,ma kellett volna megjönnie +1-2 nap.Picit furcsa a hasam de nem fàj nem görcsölök,reggel fàjt a fejem,meg kicsit szèdülök.Lehet annak a jele hogy megjön :/ Vasàrnap terveztem a tesztelèst de màr nem vàrok.. Reni
2015. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/317 A kérdező kommentje:
Hàt nekem biztos hogy sikertelen ez a hónap is,mert ma 2 óràn keresztül úgy görcsölt a hasam,hogy azt hittem mindjárt megjön pedig csak 13-15.-ére (nem)várom.Ez rossz jel ,mert mindig így szokott lenni hogy másfél héttel előtte jön már a görcs :( A második és a harmadik terhességemnél nekem a 3.hónapig megjött minden hónapban időben.Viszont görcs nem volt ,abból tudtam hogy terhes vagyok.Mert amúgy nekem olyan görcsem szoktak lenni hogy fél doboz algo tuti elmegy az alatt a pár nap alatt.Panni
2015. júl. 3. 22:16
 79/317 anonim ***** válasza:
100%
Jò reggelt!A tesztem negatìv lett meg görcsöl is a hasam....Volt most egy fogadalmam:ha megjön hozzà kezdek fogyòzni meg edzegetni,jo lenne pàr kilòtol meg szabadulni!Mai naptòl hozzà is kezdek lecserèlem a szokàsos felesleges kalòriàs kajàimat.Nektek viszont drukkolok!!! Reni
2015. júl. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/317 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leesett a hőm 36,7 re szóval tuti nem sikerült ez a hónap. Mindjárt meg jön érzésem is van :/

Hááát csajok majd legközelebb..


Anita

2015. júl. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!