Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után érdemes...

Mennyi idő után érdemes tesztet csinálni? És melyik mutatja ki leghamarabb? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én az elmaradt mensi után 2nappal csináltam és nagyon hamar kimutatta :) Gabriell teszt volt ...

Minden jót

31hetes kismama

2008. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is két nappal az elmaradás után csináltam, Easy pregnancy teszt volt,erősen két csíkos. Másnap pregimax plusz-t használtam,az is két csíkos volt.Harmadjára pár nappal később corax-ot használtam,délután,az is két csíkot mutatott.Szerintem mindegy,melyiket használod,amit árulnak a közeledben.
2008. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges a legdrágábbat venni,pl. a clearblue 1700-1800 Ft és ha baba van,ugyanúgy kimutatja az olcsóbb is a hcg-t a szervezetedben.Mikor tesztelsz?
2008. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az elmaradt mensi után 1 nappal teszteltem, pozitív lett:) Clearblue-t vettem, kb. 1400 ft volt. Ez már a nem várt mensi előtt reggeli vizeletből, 3 nappal kimutatja.
2008. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már a nem várt előtt teszteltem, egy olcsóval, Lilyvel, és az is halványan kétcsíkos lett, ja és este. Másnap reggel a Medilab már határozottabb volt. Ha két erős csíkot szeretnél látni, akkor jobb, ha megvárod, hogy késsen, és mindegy szerintem melyikkel, amelyik kéznél van. Én próbáltam clearblue-t is, de előtte már másik kimutatta! Attól is függ, mennyi hcg van a szervezetedben, az ugyanis nem mindenkinek egyformán termelődik.
2008. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is lilyvel teszteltem szintén a nem várt előtt 2 nappal!Simán kimutatta a 2 csíkot és én sem reggeli első vizeletből csináltam!Sok sikert.
2008. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!