Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt utáni 7-8. napon...

Piroska és a farkas kérdése:

Nemvárt utáni 7-8. napon vagyok, hasi ultrahanggal 11mm- es endometriumot látott a doki, semmi mást. Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
Visszarendelt 2 hét múlva, vérvételre is kell mennem.A tesztjeim pozitívak voltak múlt héten,de ahogy emlékszem, az 5. hét közepén kislányommal már volt petezsák. Ha mégsem terhesség,akkor ha megjön, az vetélésnek számít, ami után majd pár honapig nem lehet probálkozni? Tudom, h még korai volt dokihoz menni, más miatt mentem eredetileg.
2015. jún. 29. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a nem várt után 11. napon mentem dokihoz, de csak egy nagyon kicsi foltot látott, amire azt mondta, hogy feltehetően petezsák, de még nem igazán látszik semmi. Engem is 2 hét múlva rendelt vissza, már alig várom. Nekem is pozitívak a tesztek néhány tünetem is van, nagyon remélem, hogy baba lesz és minden rendben lesz.

Szerintem nálad is simán lehet baba, csak még nagyon korai, valószínűleg késői fogantatású.

2015. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy a fogantatás az vagy ovukor volt, vagy semmikor, mert utána nem tudtunk együtt lenni, és ez alapján lehet, h már többet kellett volna látnia. Azt nem tudom, h esetleg hüvelyi ultrahanggal sem látott volna semmit? DRukkolok! Én igazábol nem nagyon merek reménykedni.
2015. jún. 29. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja várj.. nem olvastam figyelmesen. Nekem hüvelyi volt. Szerintem hasival nem csoda, hogy még nem látott semmit. Ne aggódj, szerintem biztos baba.
2015. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!