Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gabriel OVU hLH tesztem...

A Gabriel OVU hLH tesztem pozitív lett 27-én együtt voltunk 26-án 27-én 28-án van esélyem babóra? Ciklusaim kb 30 naposak Június 12-én volt az utolsó menszeszem. kepfeltoltes.hu/150629/LH_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 13:42
 1/3 A kérdező kommentje:
2015. jún. 29. 13:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, mivel az termékeny időszakokban voltatok együtt lehet esélyed babára. De ne keseredj el, ha nem jön össze. Egy hónapban 10-30% esélyed van, hogy megtermékenyül a petesejt (életkorodtól függően). Ha meg is termékenyül, még lehet gond a beágyazódásnál és az is lehet hogy genetikailag lesz gond, ilyenkor gyakran a menstruációval távozik a megtermékenyített petesejt. Csak azért írom le, hogy ne éld bele magad! Jókor voltatok együtt, de ez sem garancia! keveseknek jön össze elsőre vagy másodikra. Mindenesetre lehetsz te is az az egy! :) Sok sikert! :)
2015. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
23éves vagyok:)már párhónapja próbálkozunk, de most használtam először LH tesztet. Köszönöm a válaszodat.
2015. jún. 29. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!