Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt már ilyen?...

Valakinek volt már ilyen? Terhes volt, de mégse mutatta a teszt?

Figyelt kérdés

A párommal babát szeretnénk,együtt voltunk és annak már van 5 vagy 6 hete is,menstuáció nem jelentkezik azóta se,menzeszszerű görcseim vannak,hányingerem van,éhségérzetem van és ha nem eszem rosszul leszek.


Csináltam már jó pár tesztet de eddig még negatív lett az összes.

Veletek volt már ilyen vagy hallottatok már ilyenről esetleg ismertek valakit akinek ugyan ilyen volt?



2015. jún. 29. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idö utan mar bejelentkezhetsz orvoshoz is, mar talan lathat valamit, de egy vervetelböl biztosan kiderülhet, hogy jön-e a baba, vagy sem. Nagyon ritkan elöfordul, hogy nem ürül a hcg a vizeletbe, epp ma meselte az egyik ismerösöm, hogy neki 3 het keses utan lett egyertelmü pozi tesztje, bar azt nem tudom, hogy nala mi az egyertelmü, lehet, hogy halvany csikosak mar voltak elötte is. Szerintem ha ugy erzed, kerj egy vervetelt, abbol kiderülhet! Sok sikert! Meg arra is gondoltam, hogy esetleg ha kesöbb is voltatok együtt, nem csak 5-6 hete, akkor lehetett egy kesöbbi fogantatas is, es lehet azert nem pozi meg a teszt...

De legbiztosabbat a vervetel tud mutatni.

2015. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor először lettem terhes, késett 5 napot, teszteltem , negatív lett, és meg jött.

Következő hónapba már nem jött meg és pozi teszt is lett és 9 hetes voltam, ahogy kiderült.

2015. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, menj el dokihoz,vérvételből egyértelműen kiderül, addig (ha akarsz) vegyél 10-es érzékenységű tesztet.
2015. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen már kértem,de még nem adtak papírt se semmit.

Akkor már mindent szeretnék kideríteni,hormonok stb..


1.Igen már én is gondolkodtam ezen,nem gtudom még mire várok..

Igen minden hétvégén együtt vagyunk,mivel hétköznap nem nagyon vagyunk otthon.



2.

Nekem nem jött még mindig meg,de görcseim vannak és negatív tesztjeim.

Így már nem is hittem hogy az vagyok.

9 hetes?Az nagyon komoly,meg kellet várni a kövi menzeszt?

Lehet hogy megkell várnom nekem is,hátha?!

A vérvétel tuti meglesz.


Már minden fajtát vettem,a közép érzékenységűtől a legérzékenyebbik,a legolcsóbbtól a legdrágábbig.

Nagyon sok teszt volt már,de lehet hogy télleg késöbbiből lehetett vagy már nem is tudom mire gondoljak.

2015. jún. 30. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia kedves kerdezö! 1-es vagyok! Nagyon drukkolok! Menj el eg yvervetelre, abbol kiderül... tenyleg szoritok!!!!
2015. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!