Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi történik velem ....

Nem tudom mi történik velem . Ugy érzem, hogy terhes vagyok, fogalmam sincs, hogyan . Védekeztunk. Viszont a többi lent . Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Azóta eltelt 7het , faj a fejem , fel vagyok puffadva es az utolsó menstruaciom nem olyan volt mint amilyen szokott lenni. Tesztet csináltam az utolso normalis menstruaciom után 6hettel negativak lettek. szerintetek lehetek terhes?
2015. jún. 29. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Valamilyen más betegség vagy sima frontérzékenység lesz. Inkább a belgyógyászaton kérdezz utána a dolognak.
2015. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami nemi úton terjedő betegség miatt lehetséges ? Mert nem stimmel minden.. Holnap megyek orvoshoz eddig nem volt lehetőségem ra
2015. jún. 29. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonlò esetrôl láttam cikket. Egy nô ilyen tüneteket produkált és kiderült,hogy méhnyakrája van. Orvoshoz kellene menned..19/N
2015. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez így elég durva . Mindenképp megyek orvoshoz
2015. jún. 30. 00:38
 5/8 A kérdező kommentje:
19eves vagyok
2015. jún. 30. 00:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért a méhnyakrák diagnosztizálása fejfájásból, elég erős. Hol végezted az orvosi egyetemet?


Ne aggódj, terhes nem vagy, majd a doki megmondja, mi van.

2015. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hű a rögtön ìtélkezés nagyon megy itt.. Mondom cikket olvastam.. Nem látsz olvasni ? A puffadás és a fejfájás közös tüneteggyüttese alatt volt ezt ìrva.. Nagyon nehéz megérteni ..:|
2015. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Reménykedek ,hogy nem vagyok az!
2015. jún. 30. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!