Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszerrel védekeztünk! Lehetsé...

Rainbow2013 kérdése:

Óvszerrel védekeztünk! Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken kiirtam, hogy mi történt és mi van, kaptam már hozzászólásokat is! De örülnék ha ha kapnék még segítséget! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Lényeg, hogy nem jött meg 16.napon járok, a párom eelmondása szerint megnezte a gumit és nem volt kkiszakadva! Semmi tünetet nem veszek észre magamon! Az első teszt negatív lett a második halvány pozitív 15-20perccel később miután megcsinaltam és utána lett kettő negatív! 35 naposak a ciklusaim és kb a felénél voltunk együtt! Hétfőn megyek dokihoz addig is marad az bizonytalanság! Valaki járt már így? Vagy lehetséges egyáltalán a baba? A hasam alja puffadva van de az már máskor is előfordult be tudom húzni és be is tudom nyomni!



2015. jan. 28. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Terhes vagy
2015. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezek alapján??? A negatív tesztek után? Úgy hogy gumival védekeztünk?
2015. jan. 28. 14:58
 3/21 anonim ***** válasza:

"be tudom húzni és be is tudom nyomni!"


Én is, pedig 10 hetes vagyok. Semmit nem jelent.


Azt kéne tudni, hogy milyen volt az a "halvány pozi"? Nem csak száradási csík? Olyan színű volt, mint a kontrollcsík vagy pedig szürkés (=ez a száradási)?

2015. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Lehet hogy még kevés a HCG nevű hormon a szervezetedben ezért nem mutatja, lehet még nagyon kicsi a terhesség. De úgy tudom, hogy 5-10 perc elteltével nem értékelhető a teszt. Én 4-5 hetes voltam mikor először mutatta a teszt, pedig addigra már az ultrahang alapján az orvosom azt írta a leletre, hogy kicsiny petezsák sejthető. El fognak küldeni vérvételre, mert az biztosat mondd. De sajna arra is várni kell, míg megkapod az eredményt. Tudom, minden nap kínzás ilyenkor ! De az én véleményem, megérzésem, hogy terhes vagy !
2015. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szemmel épp hogy észrevehető, nem olyan erőteljes mint a kontroll csík szín, hhalvány rózsaszínnek is alig mondhatni. Barátnőm szerint csak a pisi színezte be mert neki is ilyen volt és nem lett baba. Volt már rá példa hogy ennyit késett korábban is 2013 nyarán. Azóta max pár nap csúszás szokott lenni!
2015. jan. 28. 15:04
 6/21 A kérdező kommentje:
Ha az utolsó mensi alapján nézem tegnap lettem volna 7hetes terhes! Január 20an teszteltem utoljára negatívat! Lehetséges hogy ennyi idő után nem mutatja ki? :(
2015. jan. 28. 15:06
 7/21 anonim válasza:
Utolsó vagyok, hát akkor nem tudom, mindenesetre ez kivizsgálást követel. Ha nem vagy terhes akkor is meg kellene ezt nézetni. Jól tetted, hogy orvoshoz fordulsz, ott tudod majd meg biztosan, addig sajnos várnod kell. Kitartás!
2015. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!!! Nagyon aggódom, hogy mi lehet! Mert tényleg semmi tünet nincs. Igen tudom lehet tünet mentes a terhesség eleje vagy akár végig is! De se cici fájdalom se éhség érzet, émelygés se semmi. A hasam alja ahol fel van puffadva az nagyon sokszor szokott így kinezni már legalább egy két éve. De azt hogy óvszerrel védekeztünk mellette 3 negatív teszt! És mégis az lennék elég furán hangzik és kétségbe ejtő! :(
2015. jan. 28. 15:14
 9/21 anonim ***** válasza:

Milyen teszteket használtál?

Anno én is ellőttem párat, mert nem volt egyértelmű.

Vegyél egy Gabriel tesztet, ha gondolod, én most ezzel teszteltem pozit, gyönyörűen látható volt már 5 hetesen.

2015. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Gabriellel lett az első negatív aaztán a halvány pozitív 15 p után, és aztánegy újabb negatív. Majd egy másik fajta patikai (nem tudom a nevét) vizeletsugarassal egy újabb negatív
2015. jan. 28. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!