Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nem akartok beszélge...

Eniiii kérdése:

Kismamák, nem akartok beszélgetni, ki hogyan éli meg a terhességet? Mik az érzések, panaszok, tapasztalatok? Én teljesen be vagyok zsongva miatta! 23 hetes kiamama

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én szívesen beszélgetek. Ahogy egyre közeledik az idő, már mi is izgulunk a párommal és nagyon készülünk a nagy napra. Egyre jobban örülünk a növekvő pocakomnak és az izgága pocaklakónknak :) Nagyon aktív baba, nem telik úgy el egy óra sem, hogy legalább egyszer ne mozdulna meg.

Szerencsére a második trimeszterben már semmi panaszom és gondom, bajom sincs. Abszolút jól viselem, nem fáj semmit :) Engem egyetlen egy dolog zavar, a súlyfelesleg. Nem tudom, hogy lefogom-e tudni a szülés után :(


És Te kedves kérdező? Hogy viseled a terhességed?


27 hkm

2014. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szió :)Egyre többet mocorog már és egyre erösebbeket, Párom még csak néha érzi, mire oda teszi a kezét, nem mocorog :)Én még dolgozom, pultos vagyok, de már csak a jövö hét, és aztán befejeztem. Lenne kedved inkább Facebookon, vagy E-mailban beszélgetni??? :)
2014. márc. 30. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!