Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamak hogy biratok a...

Edyke.; kérdése:

Ikres kismamak hogy biratok a terhesseget? Panaszok, tapasztalatok.28 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
egy kisfiuval es egy kislannyal vagyok terhes, eddig eleg jol birtam de mar kezd nagyon nehezedni a pocak, nehez a gugolas es egyre joban feszul. ti h birjatok, a keszuletekkel h alltok?
2015. jún. 2. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia en most vagyok 32 hetes lányokkal....a meleg nagyon rossz, alig kapok levegőt, gyomoreges, bedagadt láb, derék fájdalom...amúgy jol vagyunk, jövőheten allamvizsgazok utána kezdjük el a babaholmik beszerzését :)
2015. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
huu nem lesz konnyu az biztos, sok sikert a vizsgahoz es boldog babavaras, amugy normalisan fogsz szulni?
2015. jún. 2. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! En 26 hetes vagyok de mar minden bajom van a hasam tiszta stria es ugy viszket meg faj hogy nem birom. A hasam nehez,derekam faj :D es nekem meg sok van hatra....
2015. jún. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok az lemaradt hogy 2 kislany es meg semmit nem sikerult venni :( meg koltozes is hatra van :S
2015. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok :) programozott császárom lesz a 39. Heten de az orvos mondta h úgyis beindul a szülés a 38. Heten.... Egy költözés nekünk is lesz de szerintem a lanyok addigra meglesznek, mert a szocpol miatt csak júliusban kapunk majd pénzt :(

Ti természetesen szultok?

2015. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia :) 27hetes vagyok elvileg csajszikkal :) nekem is gond van a csíkokkal, viszont kenem terheseknek való krémmel eddig bevált. Viszont olyan izomlazam van a combtőnél hogy hihetetlen :) Bár eleg mozgékonyak lehet hogy nyomnak valamit ;) még csak a babakocsit illetve a textil pelenkát vettük meg és pár ruhát:)) Ki hol fog szülni?
2015. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt élek angliába és itt arra készülnek hogy az egyik babát normálisan a másikat meg császárral fogom szülni mivel csak az egyik van befordulva és szerintük a másik már nem is fog.....hát én nagyon remenykedek!!! Ma vettem ilyen bio olaj és azzal fogom kenni napi 2x és nemtudom lehet hülye vagyok de sztem halványodott!! A séta kicsit nehéz néha mert olyan érzésem van hogy az egyiket elhagyom :D nektek nincs ilyen érzés?
2015. jún. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
epp tegnep voltam ultrahangon es hala Istennek jol vannak a picik, szepen nonek csak az egyik le van maradva egy par nappal de az orvosom szerint az nem semmi. lefordult mind a ketto de nekem csaszart javasol a doki. keszuletekel meg majdnem sehogy nem allunk csak a baba agyak vannak meg. meg a nevet se dontottuk el, es ti?
2015. jún. 4. 09:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok :) nálunk múlt heten voltak 1600grammosok szepen fej fej melett nőnek, igaz a terhessegi hethez egy héttel le vannak maradva de nem probléma állítólag...agyak, pelenkazo es a babakocsi megvan meg egy két apróság de sztem a nagyja hatra van meg :( nekem egyik harantba masik medence fekvésben van, nem hiszem hogy be fognak fordulni de örülök a császárnak. A nevek nálunk pedig Odett és Natasa :)
2015. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En az angliai kismama vagyok :))) nekem Amilia es Mirella :))))))
2015. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!