Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 12. dpon holnap...

Lagunabeachlove kérdése:

Ma vagyok a 12. dpon holnap utan kellene megjönnie. Tegnap nagyon görcsölt a hasam ma meg állandóan pisilnem kell. Ilyen hamar lehetnek már ezek a terhesség tünetei? Vagy csak egyszerüen felfázás? . :/ még nem teszteltem a nemvárt után akarok.

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen hamar nemnagyon jelentkezik terhességi tünet. A görcs pedig sima PMS tünetnek is beillik.


Nekem 13. dpo-n, 1 nappal a nem vàrt előtt màr mutatta a teszt a babàt.De ez még nagyon friss dolog :)


Viszont nàlam a luteàlis közepén volt jellemző a görcs.

2015. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt 3-4 nappal hányingerem volt és a cicim nagyon feszült, ennyi volt a tünet. És persze pozitívat teszteltem.
2015. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én még azért megvárom a 2.át és csak akkor tesztelek :/
2015. jún. 30. 14:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Én 13 dpo-n vagyok. De tegnap óta én is többször járok pisilni.. Azt olvastam h ez lehet tünet. Csak azt nem értem h miért mi miatt. De majd még utána olvasok. Érdekes :D

Megy a drukk neked.

2015. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is 😊
2015. jún. 30. 14:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Meg van rá a válasz:


A gyakori vizelési inger szintén a terhesség első jelei közé tartozik. Hátterében az első időszakban a hormonális változások állnak, míg később a megnövekedett méh és a magzat súlya fejt ki nyomást a húgyhólyagra

2015. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok, mármint a 12. dpo-n. Én ma nem bírtam ki, és csináltam reggel egy tesztet. Időn túl ugyan, de volt valami azon a teszten a kontroll csíkon kívül. Bár mostanra már persze semmi nem látszódik. Amúgy nekem semmi különös tünetem nincs, a cicik feszülnek kicsit, de ugye az a mensi előjele is lehet.
2015. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nkm nagyon erzekeny
2015. jún. 30. 19:31
 9/11 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok! Hétfőn kellet volna megjönnie!

Nekem is görcsöl a hasam meg szurkálódik a hasam!

Én csütörtökön tesztelek!

2015. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi a helyzet a tesztelőkkel?:)
2015. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!