Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy a Gabriel...

Lehetséges az, hogy a Gabriel 25-ös gyors teszt, állandóan negatívot mutat? Próbálkozzak esetleg mással, de mivel? Írjatok!

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 14:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem vagy terhes mégis mi mást mutasson??
2012. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Okt 5-én volt meg utoljára, azóta semmi. 1 hete jelentkeztek kisebb alhasi görcsök, de a mensi sehol. Csináltam tesztet, de egyértelmű negatívat mutat, ezért kérdeztem, hogy a Gabriel tesz megbízható-e vagy sem. Sokat olvastam róla és nem mindenkinek jött be. Talán így már érthetőbb a kérdésem, ja és 2 hónapja clostit szedek.
2012. nov. 9. 14:54
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Bocsi az offért, de ez engem is érdekel. Nekem okt. 4-én volt utoljára, ma csináltam Gabriel tesztet, ami negatív,a hasam görcsölgetett a héten, néha rám tör a hányinger.. Írd majd meg, hogy milyet veszel és mi az eredmény, drukkolok!

Sajna nem tudok olyan tesztet ajánlani, ami biztos jó, de itt írták a Lilly-t, a nem digitális (vagy digitális) Clairblue-t vagy akármelyik gyógyszertárit..

Egyébként mióta tartanak a tünetek?

Én nov. 1-re nem vártam, azaz mégis, mert akkor kezdtem volna a Clostibegy, de most is reménykedem a pozitívban.

2012. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, de ha negatív ennyi idő után a teszt akkor sajnos nincs baba! Ha nagyon kételkedtek, akkor menjetek el a nődokitokhoz ő majd eloszlatja a kétségeiteket!
2012. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Szia! Én is szedném továbbra is a clostit, ha végre megjönne. Papírforma szerint nekem is 1. kellett volna megjönnie, mert az első closti szedése után 28 napra pontosan jelentkezett. Előtte 2 nappal voltam a dokimnál, UH kontrollon és azt mondta, nagyon jól reagál a szervezetem a clostira és ebből akár terhesség is lehet. Sajna nem lett, de nem adtam fel, elkezdtem szedni újra a mensi 3. napjától, kb-ra kiszámoltuk a PÉ-et, és 2 naponta akcióztunk. Én nem igazán éreztem semmi változást egészen addig, amíg már közeledett a mensi állítólagos napja, amit saját kútfőből, olyan 28. napra tettem. Az lett volna nov.1. De mivel semmi nem volt csak kisebb alhasi görcseim, rá 2 napra csináltam 1 tesztet(nov 3-án). Ami sajna teljesen eltéveszthetetlenül negatív lett. De az alhasi görcseim azóta sem múltak el teljesen, így ma a 36. napon újra teszteltem reggel és megint csalódás várt. Tanácstalan vagyok, hogy felkeressem-e a dokimat. Mi lehet ez hogy most elmaradt, azt hittem a clostitól, ha nem is pontosan, de jelentkezik minden hónapban a ciklus. Amúgy minden orvosi leletem teljesen negatív és a páromé is. Nálad mi a helyzet, mióta szeded a clostit, leleteid, mióta próbálkoztok babával és most hol tartasz???? Írj!!!
2012. nov. 9. 15:43
 6/31 A kérdező kommentje:
Kedves 15.31-es válaszoló! Köszi a válaszodat, de hidd el akinek még nem sikerült soha terhesnek lennie, minden szálba megkapaszkodik és reménykedik, hátha még is + -os lesz az a nyavalyás teszt! Persze, már nem sok esélyt látok én sem rá, hogy babás lennék és biztosan felkeresem a dokimat, mert nem szeretném , ha valamiféle probléma állna a dolgok hátterében! Köszönöm válaszodat, még ha nem is esnek teljesen jól, de hát nem élhet az ember álomvilágban örökké!:)
2012. nov. 9. 16:01
 7/31 anonim ***** válasza:

Szia! Most lett volna az első hónapom a clostival, én is nagyon bíztam benne így októberre nem is görcsöltem rá a dologra (csak most, hogy nem jön és mégis negatív). Nekem PCOS-m van, így 5 hónap próbálkozás után írta fel októberben a dokim a clostit, nekem is 3. naptól kellett volna szednem. Akkor meg is vizsgált, rákszűrést is csinált, minden ok volt. Így szervi problémára nem is gondolok, talán csak arra, hogy beleélem magam.. Tényleg rossz nagyon csalódni, hogy negatív (nekem sem ez az első tesztem). Olvastam itt olyat is, hogy 8 hetes korig nem mutatta ki a teszt a babát.. szóval nem baj, ha reménykedünk szerintem, fő a pozitív hozzáállás:)

A Clostit egyébként nagyon sokan dicsérték.

Tényleg rossz ez a bizonytalanság is, jövő héten én is mennék dokihoz, de félek is, hogy mit lát.. Bár elvileg már látszódnia kellene:)Írd meg légy szíves, hogy milyen fejlemények vannak Nálad, ha tudok valamit én is jelentkezem. Akár privátot is írhatsz nyugodtan!

2012. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Fogok írni, és szorítok is mindkettőnknek nagyon.:) Addig, amíg van egy picike kis reményünk nem adhatjuk fel!!! Nekem volt olyan ismerősöm aki 3 negativ teszt után elment dokihoz és az megállapította, hogy 9 hetes kismama!!!:) Fel a fejjel és majd jelentkezz, várni fogom!!!:)))
2012. nov. 9. 17:22
 9/31 anonim ***** válasza:

Nyilván érti az ember,hogy ilyenkor a pici remény is remény, de azért reálisan nézve, ha ilyen rég óta késik és nega a teszt, akkor tök mindegy,hogy milyen a teszt.

A Closti sem csodaszer. Tesóm felesége is szedi 3 hónapja, van peteérés, és eddig mégsem jött össze. Sajnos nem mindig a peteérés az egyetlen gond!

2012. nov. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Szia! 15:31-es vagyok. Én nagyon jól tudom mit érzel! Én 6 éve várok az első babámra, de én is mindig csak nega tesztet tudok produkálni. Én sajnos tapasztalatból adtam a tanácsomat.
2012. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!