Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés? Vagy...

Beágyazódási vérzés? Vagy korai vetélés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal megszakításos illetve naptár módszer szerint védekezünk. Az utolsó menstruációm 3. és 4. napján teljesen belém élvezett, majd rá 2 nappal már a megszakításos módszer szerint folytattuk. Ennek 2 hete, és most vasárnap furcsa tüneteket észleltem magamon. A mellem hirtelen megnőtt, feszülni, fájni kezdett, fehéres, rózsaszínes folyásom, majd darabos vérzésem volt fél napig, amit apró görcsök kísértek. Lehet ez beágyazódás vagy (nagyon) korai vetélés? Sosem tapasztaltam korábban ilyesmit, hogy félidőben, két mensi között véreztem volna. Ráadásul a mellem visszanyerte eredeti méretét már szinte másnap, nem feszül és nem fáj. Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2015. jún. 30. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha teherbe is estél volna, semmi tünetet nem okozna még :D Ne képzelődj! Menj el orvoshoz, és megmondja, mitől véreztél. Nekem pl. ovulációkor is fáj a mellem, és görcsöl a hasam. A megnőtt a mellem című problémádon pedig egyenesen felnevettem :D

Védekezz rendesen és nem kell ilyenen agyalni.

De nem, nem vagy terhes és nem, nem vetéltél el..

2015. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, bár a stílusodon lenne mit csiszolni. Már nálam van a recept a fogamzásgátló tablettáról, a következő menstruációt várom pont, hogy kiválthassam és elkezdjem szedni. Nem terveztem életem végéig felelőtlenül szeretkezni. Nyilván sokat olvastam a neten, hogy mi okozhatta ezeket a tüneteimet, én kérek elnézést, hogy felmerült bennem ennek a kettőnek a lehetősége. Örülök, hogy jót nevettél, szép napot.
2015. jún. 30. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a stílussal van a baj, hanem azzal, hogy felnőtt emberek felelőtlenül b*sznak, mint a kutyák védekezés nélkül ;) Aztán teszik fel az ostoba kérdéseiket, hogy vajon a 2 hetes "terhességtől" nőtt-e a melle és internetről kell ellenőriznie a terhesség tüneteit. Ez a szomorú az egészben ;)
2015. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez az oldal arról szól, hogy megkérdezd, amit nem tudsz, vagy amiről hiányosak az ismereteid. Nézegettem hasonló témájú topikokat, volt, ahol pár napos terhességről érdeklődtek, mégsem ugrott a torkának senki. Rossz embert fogtam ki :) Nem azzal van a gondom, hogy idióta a kérdésem, mert miért ne lehetne az, pontosan azért teszem fel, mert nem tudom a választ. Te vagy egyszerűen überparaszt. És nem, én nem baszok, hanem szeretkezem, és nem azért nem használunk óvszert, mert lusta a párom felvenni. De hajrá, támadj még ismeretlenül azért, mert nem rohanok orvoshoz, hanem először a neten próbálok tájékozódni. Biztos menni fog, további szép napot :)
2015. jún. 30. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha hiányosak az ismereteid a repülőgép-vezetésről, nem állsz neki repülőt vezetni, nem?

Előbb keresd elő a biológia könyved és lapozd át, utána szeretkezz ;) Én kérek bocsánatot ;)

2015. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, hogy addig nem kellene szexuális kapcsolatot létesítenem, ameddig nem 100%-osak az ismereteim a saját testem működéséről? :) Ezt te sem gondolod komolyan. 28 éves vagyok, mindig óvszerrel védekeztem, nem volt semmi probléma, fura vérzés, kétely. Viszont a mostani kapcsolatomnál ez nem volt lehetséges, így rászántam magam a gyógyszerre,amit egyébként el akartam kerülni, nem tartom egy jó dolognak. Ettől függetlenül tisztában voltam vele, hogy addig is a tűzzel játszom, ezért is ijedtem meg a hirtelen vérzésnél. Feleslegesen magyarázkodom igazából, úgyis mindenki azt gondol, amit akar.
2015. jún. 30. 17:24
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! Hihetetlen ez a gyakori fórum, komolyan... Na mindegy, szóval én is így jártam. Mivel babát szeretnénk, abbahagytam a gyógyszert 1,5 hónapja. Szintén köztes időben elkezdtem vérezni. Azt hittem az miatt ugye, hogy abbahagytam a gyógyszert és kicsit összezavarodott a szervezetem. Szóval pénteki napon kezdődött barnázással, majd szombaton már jobban véreztem, vasárnap már úgy megindult, hogy nem volt elég a tisztasági betét. Éjjel a tampon totál teli lett (mensi idején sincs ilyen szinten tele). Hétfőn reggel hívtam a dokimat, mentem is hozzá. Korai vetélés volt max. 2-3 hetes lehetett, nem volt elég vastag még neki a nyálkahártya, és nem bírt megtapadni. Uh. is igazolta , meg a méhemen is érződött még tapintásra, más egy terhes, és egy nem állapotos nő méhének tapintásra, az érzés, és a mérete is.
2015. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen, hogy megosztottad velem a történetedet, és nagyon sajnálom a babát. Kívánok neked minél hamarabbi, sikeres várandósságot!
2015. júl. 1. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!