Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kizárható a terhesség?

Kizárható a terhesség?

Figyelt kérdés

Június 20-án voltam együtt a barátommal. Óvszerrel védekeztünk,nem szakadt ki. Tudom,butaság,de félek,hogy lehetett rajta pici lyuk,bár az ondó a végében volt,és ha szakad,akkor az látható,ugye? Utána 25-én megjött a menstruációm,vagyis remélem,hogy rendes volt(élénkpiros,nyálkadarabokkal). Ha történne beágyazódás,most kéne lennie,de gondolom,mivel megjött,így nem maradna meg. Olvastam,hogy ha későn történt a fogantatás,még megjöhet,de nekem az első napon nagyon sok volt,így remélem nem lett baj.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 30. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2015. jún. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem is értem pontosan, hogy miért tartasz a terhességtől. Védekeztetek. Utána megjött. Miért lennél terhes?
2015. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért,mert félek attól,hogy nem vettük észre,ha kilyukadt az óvszer. A történtek után nem dobtuk ki egyből,minden a végében volt,de vizet nem engedtünk bele...
2015. júl. 1. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne parázz ennyire, nincs gáz!

(Mi soha nem engedtünk még bele vizet...)

2015. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!