Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív teszt?

Pozitív vagy negatív teszt?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 1. 18:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elég egyértelműen negatív, nem is értem, hogy ez miért kérdés.
2015. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is negativ, miota kesik?
2015. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mert én látok rajta egy halvány vonalat
2015. júl. 1. 18:04
 4/21 A kérdező kommentje:
vagy tegnap kellett volna nem megjönnie vagy ma
2015. júl. 1. 18:04
 5/21 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondolsz, de csinálj egy újabb fotót, kicsit világosabb helyen, most már azóta elvileg meg is száradt, jobban látszik, ha tényleg van ott valami.
2015. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én látok egy halvány csíkot,reggel ismételd meg!
2015. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ma reggel megismételtem egy másik teszttel (predictor early) de negativ lett...nagyon el vagyok keseredve :( nem értem :( mértem reggeli hőt és fent van (pár napja még pár tizedet feljebb is ugrott mint ált amennyi pé után szokott lenni) és azt tartja most is..nappal pedig 37-37,2 a hőm ami soha nem szokott lenni...nem értem miért nem mutat semmit a teszt :(((((
2015. júl. 2. 05:17
 8/21 A kérdező kommentje:
szedek úgy 1,5hete D vitamint...az lehet hogy amiatt van fent a hőm jobban mint szokott és amiatt nem jön meg? mondjuk még csak max 1 napja késik...de lehetséges hogy a D vitamin miatt?
2015. júl. 2. 05:25
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia en nm ertekbehez a hohoz de ha nappal 37 folott van az szerintem nm jelent jot, mmint megfazhattal v vmi


Ne sztresszelj ra, ha baba van ugyse jon meg, elore minek teszteni, sikerulni fog ha eljon azideje, fel a fejjel!;)

2015. júl. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Facelle-t vagy corax be sure-t tudsz esetleg venni?
2015. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!