Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki csinál méhszáj/méhnyak...

Aki csinál méhszáj/méhnyak vizsgálatot, segítene?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 20. ciklusnapomon, a 14. környékén volt ovu, és kb. 8 nap múlva jön meg. Jóformán mindig 28 napra. Az lenne a kérdésem, ilyenkor (1 héttel mensi előtt) ti mit szoktatok tapasztalni? Ilyenkor már lent szokott lenni, ha nincs terhesség? Illetve ovu után mikor kezd el "leszállni"? Már 1-2 nap alatt, vagy inkább csak a mensi környékére?
2015. júl. 2. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ilyn vizsgálatot nőgyógyászok csinálnak. Ők biztosan szívesen segítenek.
2015. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ebben a hónapban kezdtem el, és azt tapasztaltam hogy ovu után feljebb volt, nem volt baba, megjött. de sztem próbáld azt is mérni hogy mennyire "puha', állítólag ovu alatt puhább. ha tudsz angolul ajánlom az ovia nevű appot, ott ezt is lehet mérni, és vezetni.
2015. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!