Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógy. Leleten mit jelente...

A nőgyógy. Leleten mit jelentenek ezek az eredmények?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál, látott "valamit" 1 hét mulva rendelt vissza. Azt mondta a valami körülbelül 4mm. Azt mondta ha terhesség akkor nagyon korai 2-3 hetes csak.

Leleten ez szerepel:

Um: Ápr.09. (ezt tudom hogy az utolsó menstruáciom első napja) ITP: poz.

TVS: Vaskos endometrium. Petezsák jelenleg nem látható. Oldalkörnyezet neg.

Mennyiségi HCG jav.

Diagnózis: N9110


Nagyon szeretnénk a babát, reménykedhetünk?


2015. júl. 3. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, az április 9-et nem írtad el esetleg? Ha csak koraterhes vagy akkor minimum májusban de még júniusban is kellett volna menstruálnod.
2015. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem írtam el, elmaradt Májusban és Juniusban is a menstruációm és az ehavi is késik. Ezért kerestem fel másik orvost, mert voltam 06.01.-én is de ott nem mondtak semmit! De azt mondta az uh-os orvos hogy ettől függetlenül lehetséges a terhesség!
2015. júl. 3. 14:02
 3/11 anonim ***** válasza:

vaskos nyálkahártya. az itp az a pozitív terhességi teszt.

vérből hcg vizsgálat javasolt,de a 4mm-es valamiről nem ír a leletben.ezért kéri a béta hcg vizsgálatot is.

a bno kód: Szekunder amenorrhoea ( másodlagos vérzéskimaradás)

lehet belőle baba :) drukk.

2015. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja,ez kimaradt. a 4 mm-es valamit, nem írhatja le még petezsáknak.max felritkulás. az oldalkörnyezet neg: az pedig,hogy nincs a petefészkek részéről kóros.
2015. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nem semmi az eseted. Drukkolok neked!
2015. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm! Igen, NAGYON fura az esetem, de a vőlegényemmel nagyon várjuk a csemetét így már ennek a kis "valaminek" is örülünk, mert reményt ad! :)
2015. júl. 3. 22:05
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ki hogy most este 10 után ne teszteljek egyet, nem akartam csalódni mivel Péntekre rendelt vissza a doki és reméltem hogy a kis "valami" az a picikém.

Itt a teszt:


[link]


Erős pozitív esti pisiből! :)

2015. júl. 3. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok.
2015. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó kommentelő! :)
2015. júl. 4. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Azta!!! Gratulálok! :) Minden jót nektek!
2015. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!