Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelentenek ezek az eredmén...

Mit jelentenek ezek az eredmények, pozi teszt után, elvileg 5,5 hetes terhesség esetén?

Figyelt kérdés
R-nagy, puhább uterus. Endometrium 10 mm-es, petezsák nem látható. Bal ovariumban 16 mm-es folliculus látható.
2009. nov. 9. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos, ha nincs petezsák, akkor nem vagy terhes. :(

Nem vagyok szakértő, de olyan mintha most lenne "csak" peteérésed.

2009. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért késik másfél hete, és miért lett 3 különböző teszt +?
2009. nov. 9. 13:50
 3/8 A kérdező kommentje:

Az előző terhességemnél (sajnos nem maradt meg) szintén pont ilyen idősen mentem dokihoz. Akkor Endometrium 12 mm, jobb ov-ban 16mm-es folliculus volt, rá egy hétre pedig: GSD: 14 mm, CRL: 4mm.

Lehet, hogy késői ovum volt, és most is azért nem lát még semmit?

2009. nov. 9. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, hogy láthat a petefészekben petesejtet? Lehet, csak nekem fura, de mikor én terhes voltam, nekem 5 hetesen nem látott. Petezsák nem látható azt jelenti, hogy nem vagy terhes. Azt már egész korai terhességben látják, az embriót csak később szokták.
2009. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott?
2009. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy még nem lát semmit. Az UH-os képet vissza kell vinnem 3 nap múlva, gondolom össze akarja hasonlítani. Szóval az egyik kommentemben feljebb leírtam, hogy az előző terhességemnél is pont ezt írta, egy hétre rá meg már 4 mm-es babám volt. Akkor is tutira tudtam, hogy babás vagyok. Ja és most is ugyanazok a tüneteim, és a tesztem ma is erős + volt.
2009. nov. 9. 16:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi az a gesztációs gyűrű?
2009. nov. 9. 16:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak korán mentél, illetve később termékenyülhettél meg. Ha a teszt pozitív, akkor nyugi! Legközelebb már petezsák is lesz! :-)
2009. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!