Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelentenek ezek az eredmén...

Mit jelentenek ezek az eredmények?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál és ezek lettek az eredményeim:

Endometrium vastagsága 6mm, J.oldali ovárium 7 és 5 mm-es tüsző, a B. oldali 6-10mm-es tüszők a kéreg alatt.


2009. márc. 23. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ hol tartasz a ciklusban? endomertium:méh nyálkahártya, jobb petefészekben 7 és 5 mmes tüsző, a bal oldaliban 6-10 mmes, ezek egy korai ciklus szakaszban jó eredmények (3-5 nap körül).
2009. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Jelenleg a 11-12. napomon vagyok.
2009. márc. 23. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor ezek nem túl jó eredmények, kicsik a tüszők, lassan ovulálsz, amihez 20 mm feletti tüszők kellenek, nem vagy pcos, mert annak a jele (az egyik) a kicsi tüszők...
2009. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 10-11. napon volt 14mm-es a tüszőm, így ez valóban kicsit kicsinek tűnik. Mondjuk ez még nem jelent kapásból PCO-t, nyugi!
2009. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!