Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a 10. Dpo- n...

Szerintetek a 10. Dpo- n érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Előző terhességem a 11.dpo-n halvány pozi volt.Türelmetlen vagyok.
2015. júl. 3. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon halvanyan mutatta de egyertelmu 11. dpon volt! Drukkolok
2015. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem érdemes 14. dpo előtt tesztelni. Nincs két egyforma terhesség, nem biztos, hogy ha a múltkor pozi lett 11. dpo-n, most is az lesz. 10. dpo-n elvileg a beágyazódás elején tartasz, létrejött terhességről akkor lehet beszélni, ha ez rendben lezajlott. Ez kb. a nemvárt vérzés idejére van. Egyébként te tudod, mennyire leszel csalódott, ha nem mutat semmit a teszt, ha nem tör le, meg nem kezdesz el aggodalmaskodni, akkor tesztelj. De nyilvány úgyis fogsz, ez a kérdésedből látszik, nem is tudom, miért tetted fel.
2015. júl. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
NEM. Mert akkor idefogod rakni a hómező tesztedet, hogy mi is képzeljük rá a második csíkot. Várd meg, míg késik.
2015. júl. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem érdemes.

Második terhességemben vagyok,mindkettőnél a 9.napon lett halvány pozitív a teszt. Sőt, még a jóstesztelés is bejött. :)

Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt:


[link]


Kiemelném:

"Egy felmérés összefüggést mutatott ki a beágyazódás idöpontja és egy esetleges vetésés esélye között:

Egy amerikai felmérés során, amely 6 hónapig tartott, naponta vizsgálták 221 teherbe esni vágyó nö vizeletét.

199 vizsgált terhességböl 189-nél (95%) volt elég adat a kiértékeléshez.

Ebböl a 189 terhességböl 141 (75%) tartott tovább 6 hétnél (az utolsó menstruációtól számítva), 48 terhesség (25%) viszont korai vetéléssel végzödött.

Azoknál a terhességeknél, amik 6 hétnél tovább tartottak, a hCG-t elsö alkalommal 6-12 nappal az ovuláció után lehetett kimutatni.

118 nönél (84%) tehát a beágyazódás a 8., 9. vagy 10. napon ment végbe. A korai vetélés kockázata egyre nött, minél késöbb ment végbe a beágyazódás.

A 102 terhesség esetén, amelynél a beágyazódás a 9. napon ment végbe, 13% végzödött korai vetéléssel. Az arány 26%-ig nött, ha a beágyazódás a 10., 52%-ra, ha a 11., végül 82%-ra, ha a 12. napon történt.

Összefoglalva: A legtöbb sikeres terhesség esetén a beágyazódás a tüszörepedéstöl számított 8. és 10. nap között megy végbe. A korai vetélés kockázata egyre nö, minél késöbb megy végbe a beágyazódás. "

2015. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy türelmetlen vagy de ha nincs is idegzeted kivárni a nemvárt napját, legalabb 12. dpo előtt ne.. még akkor is totó, nem kell ilyenkor kimutatnia még.
2015. júl. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felesleges ilyet kérdezni, mert az egyik tábor azt fogja írni, hogy ne tesztelj, a másik, hogy igen. (Nekem amúgy 10. dpon már kétcsíkos volt, én teszteltem)

Ha akarsz tesztelsz, ha akarsz nem, de nyilván a nemvárt napját követően ellőtt teszt a legbiztosabb.

2015. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Változó, hogy kinek milyen mértékben termelődik a HCG, akár egy nőnél két külön terhességben is más lehet.


Nekem az első kettő babámnál csak a 13. dpo lett halvány pozi, de a mostani babámnál a 11. dpo-n délután!!!! erős pozit teszteltem, nem volt egyforma a kontrollal, de határozott pozi volt (középerős)


Ha nem bírod ki, akkor tesztelj, de nem csalódj addig amíg meg nem jön!!!!!!

Drukkolok!

2015. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sosem tennék fel ide tesztet egyébként.

2015. júl. 4. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vágysz rá akkor érdemes.

Viszont én sajnos úgy jártam,hogy pozi volt a teszt,de rá 6 napra megjött.:(

2015. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!