Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet attól köztivérzésem\barn...

Lehet attól köztivérzésem\barnázásom hogy nem volt rendes peteérésem?

Figyelt kérdés
Eddig mindig volt tojásfehérje szerű nyákom, de most nem volt. Bár ovus fájdalmat éreztem és úgy néz ki a hőm is felment. Előfordulhat hogy most mégse volt peteérésem és azért barnázok már a peteérésem utáni 4. Naptól kezdve? Még sose volt olyan hogy ne lett volna tojcsis nyákom és még nem barnáztam\vérezgettem ciklus közepén! Nem értem mi van:-(
2015. júl. 5. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A köztes vérzés lehet a beágyazódát jele is :) lehet, hogy elõbb volt a peteérésed
2015. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. :-) a hőm és a tünetek alapján elég valószinű hogy 1 hete volt, ha volt mert az hogy nen volt tojásfehérje szerű a nyákom az kicsit elkeserítő :-( . Kiváncsi vagyok mi lesz
2015. júl. 6. 16:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel vagy segítek ezzel, akkor megírom hogy úgy néz ki hogy kisbabám lesz :-) akármitől is volt ez de úgy néz ki még még is csak volt peteérésem :-)
2015. júl. 16. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!