Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Foggátló mellett szedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foggátló mellett szedtem antibiotikumot. Ez után még egy hétig gumival is védekeztünk a barátommal, utána anélkül voltunk együtt. A ciklusom 12. napján barnázásom volt, de csak 1 napig. Lehet, hogy peteérésem volt? Vegyek be 72 órás tablettát?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátlót mindig pontosan beveszem, ezért is nem értem, egyébként még szedek vastablettát, de elvileg annak nincs hatása a foggátlóra.

2013. júl. 10. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellé nem szabad eseményutánit!!!
2013. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor mi a teendő?
2013. júl. 10. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Szóval miután együtt voltatok utána egy hét telt és barnázásod volt?
2013. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az antibiotikumot júni 28ig szedtem, ezutáni héten voltunk együtt gumival. De most 8-án már gumi nélkül voltunk együtt és 9-én volt barnázásom.
2013. júl. 10. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is fogamzásgátlót szedek, viszont nem szedtem antibiotikumot, mégis múltkorokban kétszer is volt akkor, mikor nem kellett volna lennie, barna folyásom. Viszont ilyen se előtte hónapokban, se azóta nem fordult elő.

És terhes se voltam-vagyok.

Nem is biztos, hogy van köze hozzá.

Viszont ha mégis terhes lennél, akkor most semmit nem tudsz ellene tenni. Ugyanis fog.gátló mellett valóban nem lehet 72 órás tablettát bevenni, így meg kell várni, hogy megjön-e a vérzés vagy sem.

2013. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Iszonyatosan kevés esélye van, hogy baj történt, mindent úgy csináltál ahogy kell.

A 72 órás magában is lórúgás mennyiségű hormon, fogamzásgátló mellett tilos.

Csak annyit tehetsz, hogy vársz és próbálsz megnyugodni. Fogamzásgátló mellett előfordulnak ilyen kisebb vérzések, szerintem nincs okod félni.

Az aktus után két héttel már várhatóan kimutatja a teszt a terhességet, a biztonság kedvéért csinálnék majd a helyedben egyet, de addig nyugi.

2013. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, már csak reménykedni tudok.
2013. júl. 10. 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Minden rendben?
2013. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

minden rendben, szerencsére nem történt baj! :)

2013. aug. 20. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!