Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy este jönnek...

Normális, hogy este jönnek elő inkább a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Márciusban volt egy missed ab miatti műtétem, most 5+5 hetes terhes vagyok naptár szerint, dokihoz csak két hét múlva tervezek menni. A tüneteim mellfeszülés-fájdalom, gyakori pisilés, hasszurkálás és néha émelygek. A mellfeszülés leginkább este jelentkezik, nap közben alig érzem. Az előző baba elvesztése miatt lehet túlaggódom a dolgokat. A válaszokat előre is köszönöm.
2015. júl. 5. 19:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Tünetek miatt sosem kell aggódni.

Sose volt reggeli rosszullétem, ellenben minden este hányingerem volt. És igen, én úgy tapasztaltam, a mellfeszülés este nekem is rosszabb volt.

2015. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül ezzel 😊
2015. júl. 5. 19:50
 3/37 anonim ***** válasza:
Szia. Nappal soha semmi bajom nem volt. Aztán jött sz esti program. Wc ölelgetés. Sajnos 9 hónapig a legjobb barátom lett. Többet ölelgettem mint a párom. Csak este voltam mindig rosszul....úgyhogy ne aggódj. ...
2015. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, sajnálom, hogy ilyen nehéz.volt a 9 hónap alatt minden estéd, nem lehetett egyszerű. De remélem megérte 😊
2015. júl. 5. 20:32
 5/37 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint terhesség alatt nagyjából minden előfordulhat, és mindennek az ellenkezője is, anélkül, hogy az gondot jelentene. Az émelygés napszaktól teljesen független dolog, leggyakrabban reggel fordul elő, mert olyankor legmagasabb a hcg koncentrációja.

Ezzel együtt én reggeltől estig rosszul voltam, végül már estétől reggelig is, és a nap bármely szakában képes voltam hányni.

Amiket leírtál, azok tök jó tünetek, mindegy, hogy mikor érzed őket, mindenképp egy embrió megtapadásáról árulkodnak.

2015. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
2 es vagyok. De meg ám! Álom kislányom született😄😄😄
2015. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
nyugi mindenkinél máshogy és más időpontban jönnek a tünetek, ezt nem lehet kiszámitani, és ne agódd túl csak pozitiv gondolatokat mondogass.
2015. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Szia,én szerdán leszek 7hetes,én is este vagyok rosszul,illetve reggelente arra ébredek hogy nagyon éhes vagyok :) nekem is volt egy missed ab-om 3éve :( én most 5hetesen el mentem dokihoz aki írt is fel gyógyszert mert egy cisztát is látott a petezsák mellett.Majd pénteken megyek ultrahangra ahol remélem már látjuk a szívműködést is.Te nem gondoltál rá hogy előbb menj dokihoz?
2015. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nos az előzőnél 6+3 héttől 3 hétig hetente jártam uh-ra gyomorideggel hátha változik valami de sajnos nem változott. Maradt a petezsák és az egyre nagyobb szikhólyag. Szóval mennék én szívesen most is de nem fogok. Betöltött 8.héten már kell lennie szívhangnak és onnantól nem sok idő a 12.heti genetikai uh. Ha pedig baj van(nem lesz)akkor azonnal lehet lépni.
2015. júl. 6. 18:39
 10/37 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok neked hogy minden rendben legyen,és rendben is lesz!Nekem is azt mondták hogy nem szabad folyton arra gondolni hogy baj lehet,de én is nagyon várom a 12.heti ultrahangot :) majd írd meg hogy mi volt.


8-as voltam :)

2015. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!