Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eltehetem az esti pisimet...

Eltehetem az esti pisimet reggeli lh teszthez?

Figyelt kérdés

Minden este 20kor ovu tesztelek mert meg nem volt ovum de most nezem elfogyott a teszt:(

Holnap tudok venni reggel de nem tudom van e ertelme eltenni az esti pisit?

Vagy hagyjam ki ezt a napot? Pedig pont ugy erzem talan most van:(



2015. júl. 5. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a semmitől jobb, ha elrakod.
2015. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam en is csak utana eszembe jutott ha reggelibol csinalom es ma pozi lett volna a teszt azt meg lehet a reggelibol is latnam?!

Passz nem vagyok tapasztalt ovu tesztelo:(

2015. júl. 5. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg reggel nem is olyan a koncentrációja az LH-nak. Azt viszont te tudod, hogy hány napig szokott a teszted pozi lenni. Szerintem tedd el nyugodtan a ma estit, nem lesz semmi baja.

1-es voltam

2015. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ebben a ciklusban csinalom eloszor igy fogalmam sincs:))))
2015. júl. 5. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
40 fokban? Viccelsz? Reggelre megbudosodik.
2015. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:)

Eszaki oraszagban elek itt nincs 40 fok de amugy sem a szoba kozepen szelloztetnem kedves utolso:)))

2015. júl. 6. 07:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én az esti helyett hajnalban pisiltem. Olyan dupla csík lett rajta majd leugrott. Így is elcsiptuk az ovut.😄 szval nem kell eltenni. Jó a hajnali v éjjeli is.
2015. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!