Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lennék, akkor is...

Ha terhes lennék, akkor is előfordulhatnak menzi szerű enyhe görcsök a nem várt vérzés körüli időben? Vagy megint meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Eddig minden hónapban 3-4 napig barnáztam, mielőtt megjött, most viszont csak valami minimális halvány barna folyásom van. Holnapra, vagy azutánra nem várom! Nemrég viszont nagyon enyhe, menzi szerű görcsöket éreztem.

A barnázás elmaradása miatt kezdtem reménykedni, de ezek a kis görcsök most aggasztanak!


2008. szept. 3. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is barnázással jelentkezik a mensim,már van egy gyerkőm és egy pocilakóm és mensi környékén bizony kicsit görcsölgetett a hasam,de mindig elmúlott s a mensi nem jelentkezett.A mostani terhességemnél mensi idején volt egy kis barnázás.de előtte semmi pedig szokott mint nálad.Hát remélem nem fog megjönni neked sem.Majd írd meg mik a fejlemények!szorítok neked!
2008. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon össze vagyok törve! Jött egy erősebb görcs és elkezdtem vérezni. Egyre darabosabb és sötétebb, uh mostmár tuti megint nem jött össze a baba!!

Nagyon szomorú vagyok, annyira reménykedtem!

2008. szept. 3. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj,de nagyon sajnálom.Bár tudom most semmilyen vigasz nem jó,de én mégis azt mondom fel a fejjel és a mensid után ismét indulhat egy reménnyekkel teli hónap és csak pozítivan s meglátod hamarosan ott lesz a pocakodban a lakója!
2008. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!