Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanacsok? Rezia fogamzasgatlot...

Tanacsok? Rezia fogamzasgatlot szedek, ez a harmadik honapom. A level otodik szemet este 11kor vettem be, ejfelkor azonban hasmenesem volt. Sajnos ezek utan rosszul voltam, osztonosen zuhantam vissza az agyba. Folytatas alul

Figyelt kérdés

masnapra le is betegedtem, aztan jott a felismeres: ez nagy valoszinuseggel kihagyott tablettanak minosul, kb 20 ora elteltevel potoltam, meg a kovetkezot a rendes idopontban beszedtem. a takekoztatot tobbszor vegigolvastam, most minimum egy het vedekezo kiegeszitesre lesz szukseg, amit termeszetesen be is tartunk majd, azonnan mivel a level elejerol volt problema, ilyenkor ha az elmult heten sor kerult aktusra nincs teljes megbizhatosag, orvos felkeresese ajanlott. a masodik napba vagyok, erdemes lenne esemeny utani tablettaert konyorogni a korhazban, vagy ez meg nem olyan jelentos problema?

aktusra a valoszinuleg fel nem szivodott bogyo elotti reggelen kerult sor, azonban nem elvezett belem a parom akkor sem.

jogos a felelmem, vagy tulaggodom? ti mit tennetek?



2015. júl. 7. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem túlaggódod. Tartsátok be az egy hét kiegészítő védekezést, az kb. 99% eséllyel elég.
2015. júl. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!