Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció okozhat hőemelkedést...

Ovuláció okozhat hőemelkedést meg a vele járó dolgokat?

Figyelt kérdés

Délelőtt elkezdtek fájni az ízületeim, délután éreztem a derekamat, számolás alapján holnap van ovulációm. Enyhe folyás megvan, de mostanra a torkom is fáj, és érzem azt a belülről jövő meleget. Megmértem, 37,3 volt.

Eddig még nem volt ilyen. Okozhatja az ovuláció, vagy összeszedtem valami vírust a 35 fokban?


2015. júl. 7. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kizárt, ez nem attól van!
2015. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tuti nem az ovuláció miatt van, inkább egy vírusra gondolnék.
2015. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na, ez szuper...

De ha most beszedek valami gyógyszert, az meg árthat, ha tényleg ma van peteérésem?

2015. júl. 7. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem árt, beágyazódásig nincs kapcsolat köztetek. De van gyógyszer (pl. Panadol) ami terhesen sem árt. Nem tudom, milyen gyógyszerre gondolsz.
2015. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De erre miért akarsz bármilyen gyógyszert bevenni?

Nem vagy lázas, tehát lázcsillapító nem kell.

Torokfájásra meg ihatsz teát.

De ha olyan van, akkor meg valóban Panadolt simán bevehetsz.

De ha még terhes is lennél és olyan bajod lenne, akkor az orvos is felírná a gyógyszert, ha valóban indokolt, ugyanis egy kezeletlen fertőzés többet árt, mintha van egy olyan problémád, ami nincs kezelve.

De egy kis hőemelkedés, meg egy torokfájás még gyógyszert sem indokol.

2015. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért jutott eszembe egyből a gyógyszer, mert nem lehetek beteg, nem maradhatok ki a munkából, meg hétvégén utazunk el, és akkor meg főképp nem lehetek beteg.
2015. júl. 7. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a tüneteidet vírus okozza, akkor arra nincs gyógyszer, csak a tüneteidet tudod kezelni, de ha szedsz valamilyen tünetenyhítőt, ha nem, attól nem fog elmúlni előbb a vírusos fertőzésed. Azt a szervezet maga győzi le pár nap alatt.

Amúgy meg nekem volt egy jó erős bakteriális fertőzésem, szedtem rá az antibiotikumot, mellette amúgy 38-39 fokos lázam volt, de bementem dolgozni, csak szedtem a lázcsillapítót meg az antibiotikumot, szóval...:)

2015. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!