Lekestunk a babarol?

Figyelt kérdés
Ma este pozitiv lett az Lh tesztem de csak holnap este tudunk egyutt lenni a parommal az mar keso?:(

2015. júl. 7. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a pozitív teszt utáni első negatív nap a legjobb. Legyetek együtt minél előbb, elvileg még jó is lehet. Mármint az élvezeten kívül is... ;)
2015. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:)

Koszonom a valaszod! Igen ezt en is olvastam de ott van, hogy meg a kiskatonaknak is ido kell meg eloregszik a petesejt szoval ha ma este pozi gondolom hajnalban lesz az ovum es ugye csak este 10 korul tudunk egyutt lenni plusz a katonak idejet is beleszamolom lehet lecsuszunk az egeszrol:))

Micsoda elmeletem van...:))))

Ossze vissza olvasas eredmenye!!!

Ment a zold kez, koszi, hogy irtal!

2015. júl. 7. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet jó. Főleg ha a kiskatonák nem olvasták a tankönyveket. Nekem egyébként azt mondta a nőgyógyász, hogy csak 12 óráig él a petesejt, de mindenhol másképp írják. Azért szorítok. Nektek is, meg magunknak is ;)
2015. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!