Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lekestunk a babarol ebben a...

Lekestunk a babarol ebben a honapban?

Figyelt kérdés
Kozepidoben vagyok, tegnap este volt egy kis verzesem. Csak egy csepp semmi tobb es azota sincs semmi. Olvastam itt rolla, hogy ilyen elofordulhat akkor ha peteeres van. Sajnos a gondom az, hogy nem tudtunk tegnap este egyutt lenni a parommal. Igy most le is mondhatok mar a babarol ebben a honapban? Az nem jo ha ma este tudunk egyutt lenni? Sajnos utoljara csak szombaton voltunk egyutt. Gondolom a kiskatonak nem eletek el 3-4 napig.
2009. márc. 17. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lány kikatonák 3 napig elélhetnek...de ma du hajrá ezerrel!!ovuláció utáni 24 óra a legesélyesebb!!
2009. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajjj de jooo!!! Koszonom nagyon szepen, hogy irtal. Mindenkeppen belehuzunk meg ma. 7-kor jon haza a parom. :) Ezek szerint meg van remeny.
2009. márc. 17. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről nem vagytok még lekésve, menjetek haza és essetek egymásnak!!! 24 óráig még termékeny a pete, így még van rá esély! Hajrá és szeressétek egymást! :)
2009. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj igazándiból a peteérés vagyis a pete kiszabadulásának időpontját senki sem tudja megmondani. Lehet peteéréskor egy kis vérzés, amit a tüsző megrepedése okoz, de onnantól számítva ki tudja, hogy mikor szabadul ki a pete, lehet több óra múlva, ezt mindenki csak találgatja, úgyhogy hajrá!
2009. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, van remény így van!én egy hete voltam ugyanígy!dokinál voltam épp kedden s mondta h hétfőn volt ovu s hajrá...s mi is szombaton voltunk előtte együtt
2009. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira boldog vagyok most, hogy el sem hiszitek! mAr azt hittem tegnap volt a nagy nap es biztosan mar elhalt a kiszabadult pete. De olyan jo erzes, hogy meg van remeny. Koszonom, hogy irtatok nekem. Mindenkeppen egymasnak fogunk esni.
2009. márc. 17. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!