Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 11 evvel ezelött elveteltem...

Ha 11 evvel ezelött elveteltem, most vegre sikerült teherbe esnem, veszelyeztetett terhesnek szamitok?

Figyelt kérdés
1 ho apja kiprobaltam a palast s cickafarkfü teat.s 1 honap utan teherbe estem.eddig 11 evig nem sikerült.s ezentul nem is szeretkezhetek parommal?
2015. júl. 8. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Emiatt nem vagy veszélyeztetett. Fél évvel a vetélésem után estem teherbe, nem voltam veszélyeztetett, végig dolgoztam.
2015. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosoddal beszéld meg. Ha 11 év után sikerült, akkor nagyon vigyázz magadra.
2015. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Epp ezert kerdem,mert eddig nem sikerult.s laporoszkopiai vizsgalaton kiderult h egy petefeszkem mukodik
2015. júl. 8. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Hivaralosan nem. Magándokival meg lehet dumálni.
2015. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akor megnyugodtam h nem.tehat nem vok veszelyeztetve.ezekszerint szeretkezni is lehet nyugodtan
2015. júl. 8. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj a kérdésemért, de 11 év próbálkozás után estél teherbe és az a legfontosabb problémád, hogy lehet-e szexelni? Én nem vagyok egy paramami, de egy vetélés és 11 év próbálkozás után biztos nem ezzel foglalkoznék.
2015. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért jobb lenne ha az orvosodat kérdeznéd erről. Amúgy én 1 hónapban terhes lettem, de biztos ami biztos az első 12 hetet megvártuk....
2015. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!