Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok van rá esély...

Mit gondoltok van rá esély hogy teherbeessek? Reménykedjek vagy nincs egyáltalán esélyem?

Figyelt kérdés
Párommal nagyom szeretnénk egy kis babát. De egy a bökkenő párom kint dolgozik külföldön. Most agusztusba a menstruációm előtt párnappal jön előbb igy nem sokat tudunk rajta dolgozni. 1 hetet marad mindig. De ugy nézki ebbe az évbe végig ugy jon haza hogy mensi előtt vagy pont akkor. Persze amikor nincs meg dolgozunk rajta. De olvastam mensi előtt nincs esély rá. Akkor mit tudnánk tenni? Sajna nem jöhet haza ugy ahogy akar mert be vannak osztva. Még az érdekelne ha mensi előtt összejönne akkor már ki marad az a mensi vagy csak a következő?

2015. júl. 9. 03:15
 1/6 anonim ***** válasza:
SZia! Szerintem legyetek együtt ahogy jól esik, ebben a helyzetben mást nem tudsz tenni! Megeshet, hogy a ciklus bármely napján fogan! Valòszínūnek tartom, ha mensi elõtt összejönne, vagy nem jönne meg, vagy másmilyen lenne, rövidebb ideig tartana, stb.
2015. júl. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Hát reménykedünk.
2015. júl. 9. 05:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeressétek egymást, és örülj neki amikor hazajön, és ne azon agyalj, hogy most nem fogsz teherbe esni.
2015. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj ki te hozzá 1-1 hétvégén vagy mikor szabin vagy. Barátaink így "oldották" meg :)
2015. júl. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En menzesz előtt par nappal estem teherbe es mar 12 heres vagyok, úgy h ne szomorkodj , minden lehetseges csak ne göcsölj ra teljesen, mert akkor tuti nem jön össze.

sok szeerencset.

2015. júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem fogok ra stresszelni. Jön mikor jön csak érdekelt hogy azé esélyem. Ki mennék csak nem merek idegennel. Vannak ezek az auto hopo de tartok tőle. De majd ha nem sikerül akkor más választásom nem lesz
2015. júl. 10. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!