Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a méhnyaknyák öli a spermiu...

Ha a méhnyaknyák öli a spermiumokat, létezik valami megoldás a természetes úton történő teherbeesésre? Természetgyógyász, kineziológus, stb. nem tud ilyen diagnózissal segíteni? Csak a lombik vagy az inszemináció az egyetlen esély hogy teherbeessek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szabad inni kávét, teát, kólát. Viszont nagyon sok vizet kell inni minden nap. Amit ajánlanak inni, az a Grapefruit lé.


Azt olvastam, hogy külföldön Robitussin-t ír fel rá az orvos. De csak a sima Robitussin-t, ami csak Guaifenesin-t tartalmaz, nem a kombinált készítmény, ez nagyon fontos!


Itt van egy cikk róla angolul : [link]


Lényegében arról szól, hogy 40-en vettek részt az erre irányuló kísérletben, 23 nőnek jelentősen javult a spermiumok életbenmaradási esélye a gyógyszer után, 7-nek kicsit javult. A 23-ból 7-en teherbe estek 2,4 hónap után, további 8-an átlagosan 5 hónap múlva. A 7-ből, akiknek kicsit javult ott is 1 nő teherbe esett.

A kísérletet végző orvosok azt állítják, hogy azoknak a nőknek, akiknek csak ez volt az egyetlen meddőségi oka, azok közül 80% -uk teherbe esik ilyen kezelés után.


200 mg guaifenesin -nel voltak kezelve, 200mg háromszor naponta, ciklus 5. napjától a hőmérséklet ugrásig, minden hónapban. (ovuláció utáni napig)


Szerintem nagyon biztatónak hangzik. :o) De : mindenképpen kérd ki orvos véleményét ezzel kapcsolatban , a nélkül semmilyen kezelést ne kezdj el! Ezt csak információként írtam, ezt én is csak olvastam, nem vagyok orvos. :o)

2008. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De jó ez a kérdés, és a válasz s érdekes! Hiába rég volt. köszi. Kedves kérdező gondolom, már nagy gyermeked van :-)
2010. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült???
2010. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eltelt két év azóta,de még mindig nem sikerült sajnos:(:(:(
2010. szept. 17. 08:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Szia. Ezt a Robitussin-os dolgot orvossal nem beszéltétek? Gondolom ovu tesztet próbáltad már? (gondolom már hallottál ilyent mástól is, de nekem van olyan barátnőm, akik évekig próbálkoztak, és egyszer csak úgy, spontán sikerült a pici, majd rá két évre váratlanul, mégegy :o) - Én azóta is szorítok!
2010. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zszsuzsa válasza:

Sziasztok!


Tudna valaki választ, hogy ez a MÓDSZER segíthet e?

Köszönöm

2011. jan. 16. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia!

Azóta sikerült-e a terhesség?Nálam is ugyanezt diagnosztizálták,pedig már van egy 4 éves gyermekem.Szia,várom válaszod

2011. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én azóta anyuka lettem.ezt nézzétek meg keressetek a neten

[link]

kifejezetten erre jó

2011. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sikerult azita kerdezo?
2018. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, sikerült,bár lombikkal.

2012-ben született az első kislányom,rá egy évre spontán a második ❤️❤️

2023. jún. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!