Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély arra hogy most...

Van esély arra hogy most influenza mellet teherbeessek? Nem csökkenti a teherbeesés esélyeit?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de nagyon csekély az esély rá, ugyanis ami rossz az anyai testnek az rossz lehet a magzatnak is. Ebből kiindulva pedig a test védekező, leállító tevékenységbe kezd, hogy megóvja önmagát a túlvállalástól és a beteg életképtelen útódtól.Nem csodálkoznék ha elmaradna a peteérésed is a hónapban vagy a következőben, éppen emiatt.Amint újra egészséges leszel, minden vissza áll a régi kerékvágásba és próbálkozhattok! Sok sikert!
2009. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Clostylbegitet szedek és Duphaston-t, nem tudom hogy ezek a stimuláló gyógyszerek mellett ne legyen peteérésem.
2009. szept. 11. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el most biztosan nagyon kicsi az esély.Egy betegség, főleg a vírusos betegségek nagyon megterhelik a testet.A magas láz meg különösen ártó folyamat a terhesség minden szakaszában és a fogantatás időszakában is.Én a 10. héten kaptam el egy vírus fertőzést és majdnem el ment a baba,lepénylevállás miatt.Majdnem belepusztultam, úgy féltettem a kicsit, mert már egy éve próbálkoztunk és vártuk.
2009. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok:Azért sok sikert! Tudom hogy nehéz a várakozás!És az esély mindig megvan!Neked is meglesz a várvavárt kisbaba nemsokára!
2009. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most nagyon elvagyok keseredve:-(

Akkor lehet ez a hónapunk is ugrott?

Akkor már 5 hónapja lesz..

2009. szept. 11. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lázas vagy, akkor a próbálkozás sem ajánlott. A láz a petesejtet is súlyosan károsíthatja, beteg babád születhet tőle. (Ugyanez a férfira, ha lázas, nem érvényes: ott jóval több a hímivarsejt, a selejtesek kiválogatódnak, és a láz amúgy is csak három hónap múlva fejti ki hímivarsejtszámcsökkentő hatását.)


Ha nem vagy lázas, csak fekszel, és már javulgatsz, akkor lehet próbálkozni, bár a szervezet "tudja", mikor nem szabad teherbe esni.

2009. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!