Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukak, nektek milyen a...

Anyukak, nektek milyen a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a kerdessel fordulok hozzatok,hogy miutan azt hittetek teherbe estetek,volt e mar pl az elso hetben valamilyen elojele annak,hogy terhesek vagytok?

Baratnom meselte,hogy amikor terhes maradt az elso babajaval,mar a 3-4. nap tudta,hogy terhes es kissebb elojelei is voltak. Sokat olvastam errol es persze mindenkinel mas.. van akinek amikor kesik a mansie,akkor csinal tesztet,de van akinek mar nehany napra ra vannak "elojelei".

Persze olvastam arrol is,hogy lehetsges e,hogy a megujjazastol marad terhes a lany,ha az ujjon marad spermium es sokan mondtak,hogy az is lehetseges..

A peteeres napjaimban voltam,amikor a baratom megujjazott es mivel nem figyeltunk annyira,lehet spermium mardt az ujjan. Ez a peteeres elso vagy masodik napjan volt,nagyon fel voltam izgulva es ekkor a szex is jol esett. Ugy nehany napra ra,olyan furcsan ereztem magam,mintha picit rosszul lettem volna es kedvetlen voltam.. (lehet brkepzeltem magamnak) meg az nap eleg rendesen beleszurt az egyik petefeszkembe es masnap pedig olyan erzesem volt,mintha abban a pillanatban fog megjonni,amit nem ereztem meg soha 2 hettel a mensi megjovetele elott (az alhasamban olyan furcsa fajdalmat ereztem es tetotol talpig atment a meleg rajtam-ilyen erzesem szokott lenni azon a napon,amikor megjon es egy nappal utana is). Tesztet nem csinaltam,mert varom,hogy kesni fog e vagy sem.. a jelek szerint,igy erzem meg fog jonni (hetfon kene megkapnom) es mar tegnap erzekenyek lettek a cicijeim es iszonyatosan faj a derekam..

Lehet azt fogjatok mondani,hogy bekepzeltem magamnak,de szerettem volna tudni a ti velemenyeteket is..

Elosre koszonom valaszaitokat es bocsanat,hogy ilyen hosszu szoveggel nyaggatlak benneteket


2015. júl. 9. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A leírtak alapján én inkább arra gondolnék, hogy akkor lehetett peteérésed, amikor a fenti tüneteket észlelted, tehát pár nappal később, mint hogy számoltad. Az biztos, hogy a még be sem ágyazódott megtermékenyített pete néhány nappal az aktus után még nem produkál ilyen tüneteket.


Aki nagyon szeretne babát, vagy éppen nagyon fél a terhességtől, az igen sokféle jelet tud észlelni magán, olyasmit is, ami normális körülmények között fel sem tűnne. Próbáld szerintem lekötni valamivel a figyelmedet, nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes. Azért nyilván tanulni kell a történtekből, ha nem akarsz még egyszer ilyen izgalmakat átélni, akkor figyeljetek oda jobban pettingnél is!

2015. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is lenne baj,ha teherbe esnrk... de a peteerest jol szamoltam ki,mert mindig az elso napjatol kezdve megfajdul a petem es olyan hasonlo feherfolyas-felesegem van olyankor es nagyon fel szoktam lenni izgulva.. es nem felek,vegulis nem tudom hogyan erezzem magam.. attol a naptol kezdve olyan furcsan erzem magam es amikor "mensi elojelem" volt,akkor ultem le atgondolni,hogy vajon mi is tortenhetett volna..
2015. júl. 9. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!