Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves szolnoki anyukák/kismam...

Kedves szolnoki anyukák/kismamák! Kit választottatok fogadott orvosnak, mi a véleményetek/tapasztalatotok vele kapcsolatban? Mi a szülés ára manapság, mennyit adtok/adtatok?

Figyelt kérdés
Bármilyen tapasztalatotok van, nekem sokat segítene ha megosztanátok velem. Köszönöm szépen :)

2015. márc. 4. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én Dinya doktorhoz járok már pár éve. Nála fogok szülni is, árat még nem tudok de azt hallottam, hogy drága! Viszont roppant rendes és emberséges!! Terhesgondozásra is a magánrendelőjébe járok. Pár orvost még ismerek de mentsen tőlük a jóisten! És Te?
2015. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Én is voltam már Erdődinél, de nekem nem jött be az, hogy verekedni kell a sorszámokért majd várni, hiába olcsó. Többször voltam Dinyánál, de meguntam, hogy sürgős (csak számomra sürgős valami fertőzés miatt) segítség kellett volna és csak másfél hónap múlva kaptam időpontot. Amúgy azt hiszem szimpi volt. Az nem tetszett, hogy még kérdeztem valamit tőle, de már kísért ki az ajtón... kicsit sürgetett. Többször voltam Dr. Jakabnál, szimpatikus és Ő nem sürgetett. Jó a hangulat, nem vagyok túl feszült a rendelésén, mert közvetlen. Viszont terhesgondozásról semmit nem tudok, hogyan zajlik nála. A szülésről pedig pláne nem. Úgy tűnik a fórumokból, hogy mások se ismerik őt annyira. Ha bármi eszedbe jut, kérlek írd meg nekem. Több dokit nem ismerek, mégcsak hallomásból sem. Fórumokból próbálok tájékozódni.
2015. márc. 4. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, habar nalunk csalad-barat ismeros a doki, lehet azert is mas egy kicsit a velemenyunk! Ha surgos bajom volt bekocogtam es mondtam h nincs idopontom de ez meg az a bajom! Kijott a beteg es hivott is befele!:)) en biztos h a tobbi orvoshoz nem mennek, akkor inkabb masik varos...;)

Elso voltam

2015. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha a családban lenne barát-doki, akkor én se mennék máshová és valószínű úgy is lennék kezelve, mint egy barát-családtag. De lehet idegenekkel ő se különb, mint a többi. Köszönöm a választ! A többiekről mi rosszat tudsz?
2015. márc. 5. 21:21
 5/7 anonim válasza:
Erdődi a legjobb!Olcsó(máshol egy egyszerű vizsgálat 5000-8000 Ft ,de nála 2000(!!),a szülésre mi 80.000.-t adtunk),nagyon jó felszereltségű,rendes doktor úr!Nála szültem az első gyermekem és a 2.-t is nála fogom...csak ajánlani tudom.
2015. márc. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Még rendel? Mármint tavaly azt hallottam, hogy történt vele valami és nem rendel.
2015. márc. 8. 20:42
 7/7 anonim válasza:

Szia ,az utolsó vagyok :)

Rendel,de csak császárt vállal :/

Ami nekem eléggé nagy gond,mivel szertném természetesen megszülni a fiamat :)

2015. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!