Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túl, nagyon halvány...

Időn túl, nagyon halvány csík. Száradási csík lehet?

Figyelt kérdés

[link]

Amelyiken semmit nem látok(felső) az csütörtök délutáni,a nagyon halvány csíkos ,meg péntek reggeli. Viszont csak délután vettem észre a haloványka csíkot. Nem vagyok tapasztalt tesztelő,ezért kérem a véleményeteket. 38 ciklus napon. Szerintem negatív,de a barátnőm állítja,hogy pozitív.


2015. júl. 11. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Töltsd fel újra, mert nem látom a tesztedet.


De amúgy nekem első tesztelésekkor (többször is)először negatív lett az eredmény, szó szerint nem látszott a második csík, míg fél-egy óra múlva kirajzolódott.

2015. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia.én sem tudtam megnézni a képet! Nekem az első terhességnél 1 óra múlva lehetett nagyon halványan látni.a du.tesztjeim mindíg erősebbek voltak mint a reggeliek!drukkolok neked!!!
2015. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
[link] remélem így jó lesz és meg tudjatok nézni
2015. júl. 11. 10:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is van ott egy második csík, én is pozitívnak mondanám. Reggel tesztelj egy másikat és ha erősödik akkor tuti.Nem ilyen teszttel de nekem is ilyen volt viszont akkor rajtam kívül senki sem hitte el, hogy az pozitív.Nekem lett igazam :-)
2015. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2/4-Es vagyok.most már látom az alsó teszten a második csíkot.ha rám hallgatsz ne ilyen kazettásat vegyél engem mindíg becsapott.13 évet vártam a babára csináltam pár tesztet.....nekem az x-epil vált be 500ft és kettő van benne! Tudom mit érzel,nagyon drukkolok hogy sikerüljön!!!
2015. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A tegnapi tesz is negatív,de halovány száradási csík most is van rajta(még a párom is látja rajta :D). Ma délután megyek dokihoz,remélem kiderül mi a baj velem :/
2015. júl. 13. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Megírod,hogy mit mondott az orvos? Szorítok nektek,hogy sikerüljön a baba!
2015. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos most már biztos nem baba. Vagy több cisztám van vagy mindkét oldalon hydrosalpinx. Szerdán kell menjek egy másik(nagyobb,jobb)ultrahangra,ahol biztos diagnózist tud felállítani a doki,mert ezen a kis uh nem volt biztos benne hogy melyik. Viszont a sok fekete foltot én is láttam :(. Mi is rég várunk a babára,már sok lombikon is túl vagyunk. És most még ez is...:(
2015. júl. 13. 23:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok.most már csak jó jöhet!!!
2015. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok, nekem is volt cisztám, nem is egy, és mégis megérkezett a baba!
2015. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!