Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. dpo környékén tart valaki?...

6. dpo környékén tart valaki? Éreztek már valamit? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Látom nem ír senki.10 dpon vagyok.13.dpon tesztelek.
2015. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Érzel valamit? Bár tudom, ilyenkor még nem nagyon...

Mióta próbálkoztok?

2015. júl. 11. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
11. Dpo elott semmire ne számíts! Előtte tesztelni értelmetlen. De en ereztem a beagyazodast. Asszem 7.dpo-n. 11.dpo-n irtó halvány csík. 13.dpo-n lett láthatóbb.
2015. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szia én 6. dpo vagyok semmi különöst nem érzek. Tesztelni pedig nem szeretnék előbb majd csak ha nem jött meg.
2015. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Elvileg ma vagyok a 7. dpo-n. már 3(!) napja vannak kisebb görcseim, mindjárt megjön érzés, fáradtság (bár ez utóbbi elég gyakori), vannak kisebb hasszurkálások, pedig még korai lenne érezni bármit. nagyon türelmetlenül várom, hogy teljenek a napok :)

Ti csajok?

2015. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is a 7. Dpon vagyok nem nagyon érzek semmit... illetve de,de mind olyan ami mástòl is lehet. Mégis azt gondolom,hogy most sikerült :) meglátjuk!
2015. júl. 12. 09:55
 7/10 anonim válasza:
Sziasztok!Jaj ez olyan izgalmas időszak, csak kicsit idegörlő! Én is lombikos voltam, és úgy emlékszem, semmit nem éreztem, pedig baromira figyeltem mindent. A dpo után egy héttel teszteltem (pedig le volt tiltva:)), titokban. És pozitív lett, igaz nagyon halványan (5 napos embriót kaptam vissza, és csak egyet). Utána nem erősödött a csík, sőt halványodott...rettentően elkeseredtem... Iszonyat mennyi tesztet csináltam, utána, mindenhol... a mhelyemen is, folyamatosan:). jó, hogy nem kattantam be...így utólag. Szóval 2 hét után lett igazi csík. És akkor kezdtem érezni, mondjuk semmi különöset... csak hasfeszülést. De ez mindenkinél más...sztem. Így utólag már...jobb lett volna, ha kivárom a két hetet! Szóval, türelem, bár tudom, eszméletlenül nehéz várni!!! Nagyon szorítok Nektek!!!!!
2015. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 7. Dpo-n volt hasszurka, kicsi mindjart megjön érzés ami 1-2 nap utan teljesen elmúlt. Ez volt a gyanús. Babás is voltam. 9.dpo-n elkezdtem jostesztelni. Kb 11-12. Dpo körül ugyanolyan erős lett mindkét csík az ovu teszten. Akkor csináltam gyorsan egy x-epil terhességi tesztet is, es mar látszott a 2 halvány csíkocska.
2015. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma vagyok a 7. dpo-n. Én kb a 4. dpo-ig éreztem hasfeszülést, szurkálást, de már elmúlt. Én majd csak akkor tesztelek, ha nem jön meg, annál előbb tuti nem :) Sok sikert neked/nektek :)
2015. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok csajok tudom régi kérdés, de mi lett végül? Szerintetek mi lehet ez?

5-6 Dpo-n egy éles görcs jelentkezett napközben a bal petefészeknél, utána tompán fájt és amikor léptem mintha lett volna ott valami, kis éles fájdalom.

Mellbimbóm nagyon fájt, és a derekam is. Most reggel egyszer egyszer kis szurkálás.

Reménykedhetek vagy ez inkább PMS?

Clostilbegytes hónap ovu teszttel végig... 🤞🤞🙏

2023. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!