Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik mostanában teszteltek...

Akik mostanában teszteltek pozit mit csináltatok másképp? Kezdtetek vmit szedni? Mennyi sikertelen hónap után jött?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

2ève próbàlkoztunk 2hete lett pozitív orvoshoz csak kèt hèt múlva megyek, de szinte el sem hiszem. 2 naponta csinàlok tesztet szèpen erősödik.

Semmit sem csinàltunk màskèpp, eddigsem szedtenm semmit, nem hőmèrőztem, nem nèztem mikr hok tartok együtt voltunk mikor jól esett, max annyiban volt màs hogy költözès alatt vagyunk most mèg a babàra gondolni sem volt időm, erőm 1hèt kèsès utàn jöttem rà hogy màr meg kellett volna jönni, szóval a legkis2bb ràgörcsölès is elkerült...

2015. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fél év próbálkozás után elkezdtük mérni a reggeli hőmérsékletemet, hogy mikor esik le peteérés előtt. Nem tudom van-e hozzá köze, de abban a hónapban egyből sikerült. A nőgyógyász tanácsára a Gravidát a próbálkozás elejéről kezdve (fél éve) szedem.
2015. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

10 honapja probalkoztunk utana eldontottuk nem foglalkozunk vele. Egyszer voltunk egyutt ebben a honapban es most sikerult.

Sok embertol hallottam, hogy egyszeri alkalombol lett babas, de szerintem nem ezen mult..

2015. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mennyire releváns az én válaszom, d a múltbeli dolgok miatt az lehet. 4 éve hagytam abba a fogamzásgátlót, ezután 1 évig nem volt menzeszem, kiderült, hogy pcos miatt. Diétával és mozgással pár hónap alatt sikerült rendbetenni a dolgokat, eltűntek a ciszták, és onnantól rendszeresen megjött. Aviva tornáztam minden hónapban, hogy rendben legyenek a hormonjaim, és heti kétszer hastáncoltam, úsztam, vagy bicikliztem. Fehér lisztet, fehér cukrot, és bármit, amikben ez van, nem eszek, és többnyire (de nem végletesen) kerülöm a nagyüzemi állati eredetű termékeket hormonszakértő-dietetikus tanácsára a bennük lévő hormonok és a szervezetre gyakorolt egyéb hatásuk miatt.


Szedem a terhesvitamint már 3 hónapja, plusz a pajzsmirigyem miatt extra jódot is. Csináltam termékenységi jógagyakorlatokat, pici arwen tornát, plusz ebben a ciklusban ciklus közepétől iszom a palástfű teát.

Tegnap volt a nemvárt napja, ma már egyértelműen pozitív volt a teszt. Ez az első hónapunk élesben, de én már évek óta kísérletezem a hormonjaimat rendberakó módszerekkel. Jónás-napot is próbáltuk amúgy, de úgy tűnik, a ciklus szerinti ovukor fogant.

2015. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9év folyamatos fog.gatlo szedését szeptemberben hagytam abba. Oktoberben mar nem jott meg 😊 3db pozitiv tesztem lett. Most 2 het elteltével,holnap megyek dokihoz... Ez egy csoda lesz,ha minden rendben lesz,és hogy egybol osszehoztuk. Feltem hogy a gyogyszer miatt sokat kell majd varni.... Csak elevitet kezdtem el szedni,es igyekszem minel tobbet pihenni.Szerintem agyban eldontottuk hogy na most babaprojekt lesz 😊 Igazabol ,még fel sem fogom azt hiszem.... 😊
2017. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-os gratulalok!

4-es voltam :)

2017. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kosziiii ! En is gratulalokk 😊
2017. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Koszi 😊 Hu, de reg volt ez, en mostanaban szeretnek ujra pozitivat tesztelni, de egyelore meg ez odebb lesz valoszinuleg :) Elvezd ki, amennyire tudod, gyorsan elmegy az ido.
2017. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!