Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt akkor is...

A terhességi teszt akkor is rendesen kimutatja az eredményt ha?

Figyelt kérdés
A terhességi teszt akkor is rendesen kimutatja az eredményt ha nem elmaradt menstruáció után használom hanem csak kíváncsi vagyok rá, hogy terhes vagyok e mert terhesség jeleit véltem magamon felfedezni? Melyik napszakban érdemesebb megcsinálni a tesztet?

2015. júl. 12. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mutatja, ha már van mit mutatni. Ha legalább két hét eltelt a "gyanús" aktus óta, akkor mutatja.
2015. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, es inkabb reggeli pisibol tesztelj, mert ott koncentraltabb a terhessegi hormon
2015. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha 3 napja voltál úgy együtt valakivel, hogy nem védekeztél és mondjuk hányingered van, akkor az nem a terhességtől van!

Megtörténik maga az aktus, kb. 10 nap, mire megtörténik a beágyazódás, utána kezd el termelődni a szervezetedben a HCG nevű hormon, ami alapján a terhességet kimutatja a teszt. És ez kb. egybeesik azzal, amikor is a vérzésnek meg kéne jönnie.

Szóval ha késik a vérzésed és tünetet észlelsz, akkor csinálhatsz tesztet. Előbb teljesen felesleges, mert lehet, hogy még nem lesz mit mutasson.

Szóval nem mindegy, hogy mikor tesztelsz.

2015. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják akkor okoz terhesség tüneteket, amikor már elég a HCG a szervezetben. Így ebből kiindulva igen, mutatja. De azért a gyanús aktus után nem árt várni vagy jó 2 hetet..
2015. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha például június 22.-e környékén történt az aktus, és azon a héten meg is jött, akkor most felesleges tesztet csinálnom vagy azért csináljak?
2015. júl. 12. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megjött akkor kevés az esély de ha aggaszt, akkor csinálj egy tesztet nyugodtan. Végülis elég idő eltelt aktus óta, ez kb 3 hét?

Én is voltam már ilyen helyzetben. Én is ovu környékén lehettem, szerintem te is. Teszteltem, negatív lett, tudtam, hogy más okozza a tüneteket akkor, megnyugodtam. Így volt jó. Nálam hormonzavar lehetett, utólag volt is rá alapos gyanú..

2015. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha megjött nem valoszinű de bármi lehet, csinálni csinálhatsz a megnyugtatásod miatt
2015. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!