Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18+2hetes vagyok, de a terhelé...

Hajfény kérdése:

18+2hetes vagyok, de a terheléses cukor nézéstől már rosszul vagyok! Nekem mai napig megvan a reggeli hányinger és amig nem eszek egy kicsit addig tart! Volt aki rosszul volt cukros lötytől? Nem tudom mi lesz!

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azert az a vizsgalat meg odebb van... addig sok minden valtozhat. 24-27. Het kozott csinaljak. Otthon keverd be, hutsd le es tegyel hozza citromot. Nem mondom, hogy milyen klassz, de megihato lesz es elviselheto.
2015. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vigyél magaddal citromlevet. Én is vittem,csak hamar beleöntöttem,és a végére már nem hagytam,ahol leülepedet a cukor. Szóval vigyél magaddal, nem fognak szólni érte. Úgy elviselhetőbb.
2015. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Borzalmas az biztos. Én egyenesen emberkínzásnak neveztem :) pedig édesszájú vagyok, és a cukros üdítőket is szeretem.

Első babánál vittem citromlevet (még ígyis rossz emlékeim maradtak), másodiknál én m.rha elfelejtettem a citromot...hát 10 percbe telt mire leküzdöttem azt a borzalmat. Ezután már rosszul is voltam. Vettem hideg vizet és azt kortyolgattam. Ahogy letelt a 2 óra, újabb vérvétel majd rohantam a büfébe szendvicsért hogy elnyomja az ízét.

2015. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg tudtam inni citromlével, nem is volt szörnyű. Én utána lettem rosszul tőle otthon. Szédültem, émelyegtem, fájt a fejem. Kétszer csinálták, mindkétszer így volt. Próbáltam sok folyadékot inni, hátha azzal is tisztul ki belőlem az a tömény cukros lötty.
2015. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 hetesen meg hanytam, 27 hetesen voltam terhelesen, semmi bajom nem volt, csak nagyon unatkoztam a ketoras varakozas alatt :D persze, hogy nem finom az a cucc, de kibirhato, gyorsan lekuldod es kesz. De ne idegeskedj ezen elore, meg tok messze van :) 31 hkm
2015. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!