Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma irta fel a doki a Clostilbe...

Ma irta fel a doki a Clostilbegyt. Elmondanátok nektek, hogy mukodott? Nektek hogy irta a doki, es hanyadik napra hivott vissza uh-ra, hogy megnezze a pé-t?

Figyelt kérdés

Nekem azt mondta kedden kezdjem el szedni, es csutortokon megnezi uh-n! Az a 3. nap!

Utana mi lesz?


2010. márc. 4. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a ciklus 2 napjától kell a 10 napig és a ciklusom 12 napja körül nézi uh-val hogy mi a helyzet. Én már 7 hónapja szedem és még "semmi" Sok sikert. Ha kiváncsi vagy még valamire akkor kérdezz nyugodtan.
2010. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A ciklusnapokat számold, ne a gyógyszerszedés napját! Úgy vettem ki a soraidból, hogy a gyógyszerhez viszonyítasz, bocs, ha tévedek...

Nekem a ciklus 3. napjától, azaz a menszesz 3. napjától kellett szedni, 5 napon át 2x1-et. A 11 és 14. nap között uh-ra menni.

Sajnos rajtam a Closti nem segített, nem is szedhetem. Kívánom, hogy neked legyen vele több szerencséd!

Ha lesz pé-d, biztos eldönti majd az orvosod, hogy kell-e tüszőrepesztő vagy sem.

2010. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem pont az a bajom, hogy nehezen jön meg.Most is az 54.napomon vagyok.Megnézte ma a doki és azt mondta, az egyik pf-kem nem müködik rendesen.Erre felirta ezt a gyogyszert,h ha hetfoig nem jon meg kezdjem el szedni.Ha megjon, akkor a ciklus 5.napjan.A 3.-4. napon menjek vissza uh-ra! Injekciot is emlegetett! De lehetseges, h ez a gyogyszer 5nap alatt produkal pé-t?
2010. márc. 4. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! én vasárnap keztem el szedni és kov. szerdára már volt peteérésem tole. 2x1 tabit szedtem. Elotte alig volt menzim. sajnos baba nem lett belole de a menzim is a péhez viszonyitva 24 napra jott meg. Tehát kb 10 nappal késobb mint kellene. A melleim iszonyatosan fájtak peteéréstol egészen majnem a menzi végéig. és most is ez a helyzet. Most /nem/ várnám a menzit/kb. ma kellett volna megjonnie/, de ebben a honapban kihagytam a clostit mert a doki a férjemet is elkuldte vizsgálatra,és aztán megint elkezdem szedni.tehát pár nap alatt is lehet tole peteérés :)
2010. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom Nektek a segitseget!

Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire problémás leszek!

Nagyon szerettem volna a 2010es évet egy babával zárni, remélem szerencsém lesz! Drukkolok mindenkinek aki hasonló helyzetben van!!

2010. márc. 4. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! Kedves második tudom hogy kell számolni a menszeszem 2 napjától kell szednem 8 napig 2x1 ami annyit jelent hogy a ciklusom 10 napjáig és a 12 nap körül kell mennem uh-ra és azért körül mert a dokim nem rendel csak hétfőn és pénteken.Kedves kérdező Duphasztont nem írtak fel mert nekem a closty-tól nem jön meg csak ha szedem Duphastont. Mihamarab
2010. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem irt fel mast! Mert vegulis nem a menzesz a cel, hanem a baba!!! :)
2010. márc. 5. 08:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia a duphasztont nekem nem csak a mensire írja fel a doki hanem hogy könnyebben menjen a beágyazódás is. Ezen kivül én még szedek egy héten egyszer vigantiol cseppeket is a D-vitamin miatt az is segít a beágyazódásnál. Ja és c-vitamit is és magne b6 ot is. Amúgy voltál már uh-n?
2010. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megultrahangozott mielott felirta a gyogyszert.

Az egyik petem nem mukodik, folyadek van benne!

Felirta a gyogyszert es majd a kezdes utan 3.-4. napon kell mennem ellenorzesre!

Aztan azt mondta add vmi injekciot.

Ez meg az elso ilyen gyogyszerezesem. Eddig probalkoztunk hatha megy term uton is!

2010. márc. 5. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!