Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk már babát a...

Nagyon szeretnénk már babát a férjemmel. Olvastam, sokat a hőmérőzésről.9-én nem kellene megjönnie, érdemes most elkezdenem a mérést? Vagy mikor célszerű?

Figyelt kérdés
Mert most nem tudok mihez viszonyítani, mert még sosem mértem.
2008. szept. 3. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem sokáig csináltam,de szerintem vérzés után kezd el, hiszen az ovuláció idején megy feljebb pár tizeddel a hőd,így most még ráérsz.Amikor elmúlik a vérzés minden reggel ugyan abban az időben ébredés után,de még az ágyban fekve megméred és felírod.íg ynyomon tudod követni a változást,peteérés előtt és után 3 nappal is lehetséges a teherbeesés.
2008. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fontos tudnod, hogy milyen hosszú ciklusaid vannak. Nekem pl 31 napos volt, így kb a 16ik napon volt a peteérés. minden reggel mértem és táblázatot vezettem. a 14. naptól pedig ovulációs tesztet használtam. nekünk bevált. én három hónap prób után estem teherbe. ja és mindemellett javaslom az aktusok után a gyertyaállást. sok sikeert!
2008. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azon a véleményen vagyok,h nyugodtan elkezdheted most,mert legalább tudod,hogy mit reagál a szervezeted a mensire...mert van,akinek előtte megy le a hő,ebből lehet következtetni,hogy jön,van akinek fent marad,legalább tudnád,hogy hogy állsz...

Szívből kívánom,hogy ne kelljen neked mérőzni,hanem már ott legyen a baba...vagy hogy minél hamarabb összejöjjön...

2008. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Képzeljétek, ma reggel megmértem, 37,3 volt, de ott lent, azt hallottam ott kell mérni. ez igaz? kicsit magasnak találom. ez rosszat, vagy jót jelent?
2008. szept. 4. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdd el nyugodtan, a mensi első napjától pedig kezdődik a vonal meghúzása. Tehát a mensi első napjától peteérésig kell legyen egy alacsonyabb átlaghő, peteéréskor 1-2 nap, amikor 2-3 tizedet leesik, majd utána hirtelen felugrik akár 5-7 tizedet is. Ebből tudsz majd következtetni arra, hogy rendben van-e a ciklusod. Ha nincs meg ez a hullám a hődben, nagy valószínűséggel nincs peteérés.
2008. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!