Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kell elkezdenem beadni a...

Ma kell elkezdenem beadni a Puregont. A dokim nem adott meg pontos időt (óra-perc), hogy mikor kezdjem el, csak annyit, hogy mindíg ugyanabban az időben. Nekem kell eldönteni, hogy hánykor adom be?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van két lombikos babám én is szúrtam a puregont. A legjobb időpont az este szerintem csak az a lényeg hogy minden nap ugyanabban az időpontban ad be magadnak. Azt a napszakot válaszd amikor biztos hogy naponta el tudsz vonulni és megszúrni magad hogy senki ne zavarjon. Én például az este 6 órát választottam anno. Utána nyugiban voltam. Drukkolok.

2010. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :) Neked segített ez a szuri?
2010. ápr. 26. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem segített, sőt még terhességem közben is voltak érett petesejtjeim. Az én puregonos szurizásom eredménye egy 5 éves aranyos szöszi lány. Neked is sikerülni fog.Nagyon drukkolok. Az első kísérlet?

2010. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az első.Remélem sikerülni fog.Gratulálok a bébihez.
2010. ápr. 27. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!