Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami a második csík helyén?

Van valami a második csík helyén?

Figyelt kérdés

Kinagyítva nézzétek. Élőben kicsit pillázni kell, de rettentő haloványan látszik valami, viszont, mivel ennyire halvány, a színét nem tudnám megmondani. Ja, azért sötétebb a kép, mert nem bírtam állítani a fényerőn, nem tettem negatívba.


[link]


2015. júl. 14. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan teszt amire nem merném biztosan állítani, hogy negatív, se azt, hogy pozitív.

Mert tényleg van ott valami ami pirosas, ezért nem gondolom negatívnak, de annyira, de annyira haloványka, hogy pozitívnak se mondanám.


Legyünk optimisták és reméljük, hogy ez csak azért ilyen halvány, mert túl korán teszteltél.

2015. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hanyadik dpo- n vagy?Én ezt egyenlőre negatívnak látom.
2015. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 whitelady1 ***** válasza:
Ez tényleg pont határeset! Mintha színes lenne. Drukkolok!!! Tesztelj reggel egyet!!!
2015. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csajok, le sem merem írni hányadik dpo.-n vagyok, mert itt leszeditek a fejem :D Vagy merjem?
2015. júl. 14. 22:53
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem nincs :(
2015. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mintha... Drukkolok. :)
2015. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

DPO-ra úgysem szoktak itt tippeltetni senkivel, mindig csak terhességi hétre, hát most tippelek. :))

9. nap?


Abból indultam ki, hogy az enyém a 11. napon halvány volt, de ettől azért erősebb.

2015. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lópikula nincs ezen a teszten.
2015. júl. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt a tesztet én is negativnak látom kérdező!
2015. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok, ma sajnos megjött, pár nappal idő előtt, erős görcsökkel, de mellette érzek, késszúrás jellegű fájdalmakat is. Lehet, hogy csak még most próbált volna beágyazódni, csak már nem nagyon van hová. Mai tesztemen is van extra halvány csík, de gondolom, egy-két nap, és hómező lesz. :(
2015. júl. 15. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!