Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedvenc kérdésetek ki lát...

Kedvenc kérdésetek ki lát második csíkot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom mindenki utálja és imádja is egyben az ilyen kérdéseket, időn túli iszonyat halvány a képen, de élőben egyből kiszúrtam, 5perc után elraktam majd később ránéztem és meglepődtem. Tudom butaság nézegetni időn túl... amúgy medi-lab teszt volt ami tudtommal nem túl megbízható. Színe is van nem szürke csík. Mindenképp csinálok még a héten, sajnos nemrég vesztettem el ikreket, és most ugyan úgy fáj a bal petefészkem mint mikor múltkor terhes voltam. Késik a menzeszem is, de mivel missed ab műtétem volt így késhet. Mensi előtt teljes alhasam szokott fájni és csak aznap vagy előtte levő nap. Ezért fura és gondolok terhességre, na meg nagyon szeretnénk babát.


Szóval ti láttok még egy halványat? Volt valaki akinek időn túl is igaza volt a tesztnek? Missed ab után változhat a mensi előtti hasfájás?

[link]


[link]



2015. júl. 13. 15:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Valamit látok, de őszinte leszek. Medi-lab teszt időn túli kombóval, hát kicsi az esély.
2015. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi, és igen sajna nem jó kombó :S mindenképp csinálok pár nap múlva másik tesztet. Elég kattogós vagyok a témában és most tényleg ez az ugyanolyan fájdalom mint mikor vártam az ikreket...nekem ez az egy nagyon furcsa. No mindegy majd csak kiderül :)
2015. júl. 13. 15:55
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezt a tesztet nem ismerem, de nekem 11. dpo-n lett jóval időn túl pozitív tesztem, viszont egészen határozott csík lett. Reggel teszteltem, és csak akkor vettem észre, amikor aznap hazajöttem a munkából, persze már ki is száradt. Nem mertem hinni neki, de aztán bebizonyosodott, hogy tényleg pozi! Most 20 hónapos! Szurkolok. Majd írd meg légy szíves a fejleményeket!
2015. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, bár így se bízok benne de a remény addig tart amíg meg nem jön :) Mindenképp írok!
2015. júl. 13. 16:09
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem a medilab ennél sokkal szebb csíkot mutatott időn belül, de a vérvizsgálat alapján 0 HCG volt a véremben. Azóta nem veszek ilyen tesztet.
2015. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
5-s vagyok megint... Ez nem azt jelenti nem vagy terhes, csak ennek a tesztnek ne higgy! Drukkolok!
2015. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Rossz választás volt azt már tudom :D xepilt vettem most majd megnézem azzal is. Ugyan úgy fáj egy pontban bal oldalt a hasam és ugyanúgy zsibbad el ott, ha sokáig ülök mint terhességnél volt. Ez a türelmetlenség... XD Bocsánat a nyafiért, de ez már csak ilyen...sajnos még nincs gyermekünk.
2015. júl. 13. 16:20
 8/26 anonim ***** válasza:
Èn látom.
2015. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ez a teszt nekem időn túl erős pozitív lett. Nem volt baba.
2015. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Remélem hamar megtudom mi a helyzet, hogy ne kattogjak :)Kivételesen mindkét verziónak örülnék.
2015. júl. 13. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!